Marta

Marta
Nimi:Marta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HIRRRMSALT ARMAS, MALBE MARTA LOODAB NII VÄGA KELLELEGI LÕPUKS SILMA JÄÄDA!

See valge, vahva mütsiga kiisuke on Marta. Marta on pärit Raplast ning Pesaleidja hoole alla jõudis ta 13.05.20. Vanust on tal umbes 3,5 aasta jagu, sünniajaks 2019. jaanuar. Martal on juba 2 aastat Pesaleidjas täis saanud.. äkki leiab ta ikkagi ka oma kodu?

Iseloomult on Marta lahke olekuga, uje kassipreili. Ta hea meelega magab kuskil toa keskel madratsil või peesitab päikeseloigus aknalaual. Inimese lähenedes ta väga ehmunud ei ole, kuid pai veel alati vastu võtta ei soovi. Talle meeldib rahu, lihtsalt olemine, oma ruum, teised kassid.. ta sobiks imeliselt koju seltsiliseks inimesele, kes on valmis talle aega andma, ega oota kohest harjumist ja kaisukassiks muutumist. Marta üldse ei kurjusta ega vehi niisama. Eeldame, et ta harjuks oma kodus inimeste headusega kenasti ära. Ta sobib hästi ka teiste kassidega ja on üldse väga leplik kiisuke. 

2022. detsembris muutus Marta veelgi julgemaks ja lasi lausa pai saades NURRU! Kui tore on see kiisu puhul, kes on kaua arglik olnud. 

Marta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud, saanud parasiitide vastase tõrje ning omab ka lemmikloomapassi. Nüüd on veel vaja oodata oma inimest, kellega koos koju minna! Kui sina tahaksid Martale kodu pakkuda, siis palun täida meie loomasoovija ankeet vajutades nupule "soovin seda loomakest". Martale saab ka kassituppa külla tulla - ta väga ootab!