Marta

Marta
Nimi:Marta
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS JA UJE MARTA OOTAB PIKKISILMI KODUPAKKUMISI!

See valge, vahva mütsiga kiisuke on Marta. Marta on pärit Raplast ning Pesaleidja hoole alla jõudis ta 13.05.20. Marta on noor kass, kes on eeldatavalt sündinud 2019. aasta jaanuaris - seega on tal veel maa ja ilm oma päris enda kodus harjuda ja perele maailmatäie rõõmu tuua!

Iseloomult on Marta lahke olekuga, uje kassipreili. Ta hea meelega magab kuskil toa keskel madratsil või peesitab päikeseloigus aknalaual. Inimese lähenedes ta väga ehmunud ei ole, kuid pai veel alati vastu võtta ei soovi. Talle meeldib rahu, lihtsalt olemine, oma ruum, teised kassid.. ta sobiks imeliselt kohu seltsiliseks inimesele, kes on valmis talle aega andma, ega oota kohest harjumist ja kaisukassiks muutumist. Marta üldse ei kurjusta ega vehi niisama. Eeldame, et ta harjuks oma kodus inimeste headusega kenasti ära

Marta on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibitud, saanud parasiitide vastase tõrje ning omab ka lemmikloomapassi. Nüüd on veel vaja oodata oma inimest, kellega koos koju minna! Kui sina tahaksid Martale kodu pakkuda, siis palun täida meie loomasoovija ankeet vajutades nupule "soovin seda loomakest". Martale saab ka kassituppa külla tulla - ta väga ootab!