Mati

Mati
Nimi:Mati
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN VAADAKE NEID KURBI SILMI - Tema on Mati. 

See kiisuhärra jõudis meieni Paljassaare varjupaigast, 2019 aasta novembris. 
Mati on üks äge kassihärra. Ta on umbkaudu sündinud 2010 aastal, aga ka tema väärib igaljuhul, olles seenior, oma päriskodu ja oma inimest. 

Ma ei ole kindel, kas Matil on kunagi kodu olnud. Ma ei usu seda. Või kui oli, siis on Mati seal üle elanud päris tugevad ja tõsised traumad, mis on tema mälusoppi jätnud inimestest kui koletiste mälestuse. Aga me ju ei ole koletised. Me tahame Matile vaid kõige paremat. Me püüame teda toas kinni, et teda üle vaadata, kaaluda, hambad üle vaadata, läbi katsuda. Me kunagi ei taha talle liiga teha, meil on ainult kõige paremad kavatsused. Aga Mati ei usu seda.. Ta vaatab oma maailma kõige õnnetumate silmadega otsa ja justkui paluks, et ära tee minust välja.. Ära pööra oma tähelepanu minule.. Ära katsu mind.. Ma kardan Sind.

Mati, ma tahan, et Sa leiaksid omale suurepärase kodu. Ma tahan, et Sa suudaksid usaldada inimest, kes Su päris enda kindlusesse, oma turvapaika ja koju viib. Ma tahan, et Sa suudaksid näha selles head. Sul oleks söögikauss isiklikult Sinu enda oma, kus on vaid Sulle mõeldud kõige paremad palad. Sul on oma mänguasjad, oma pesa, omaenda liivakast. Sul on päris oma inimene. Ma tean, et Sa ei tea, mis need tähendavad ja see vajab õppimist, tutvumist ja usaldama õppimist, aga Mati - Sa saad sellega hakkama! Sa oled nii äge ja tegelikult ilus kass! Palun oota see oma inimene ära.. 

Kui Mati teile huvi pakub, siis täida palun ankeet ja kutsume Su Matile külla.