Mattias

Mattias
Nimi:Mattias
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SÕBRALIK JA MÄNGUHIMULINE MATTIAS ON INNUGA ASUNUD OMA PÄRISKODU OTSINGUILE!

Mattias saabus Pesaleidja hoole alla 10.septembril 2023.aastal Viljandi Varjupaigast. Mattias on sõbralik 2020.aasta aprillis sündinud kassipoiss, kes on end sisse seadnud Tallinnas hoiukodus ning võlumas oma uhkete poosidega ja mänguvõtetega nii pereelanikke kui nende sõpru ja tuttavaid. Mattias on kauni punakas-valge kasukaga suuremat kasvu kassike, kellel seisab ees karjäär suunamudija või modellina suurematel lavadelgi. Mattias on elujõuline, kohev, sõbralik ja enamasti leiab teda istumas või lamamas graatsilistes poosides. Mattiast vaadates meenub võrdluseks Michelangelo Taaveti kuju - antiikselt kangelaslik ja esteetiliselt täiuslik elamus saab osaks iga kord kui Matthiast nautida klaveril või aknalaual pikutamas või mõtisklemas vaadata.

Mattias on lühikese ajaga võitnud hoiukodus südameid. Ta on saamas parimaks mängukaaslaseks teistele kassidele ning toad on tema tulekust elevust ja rõõmu täis. Mattias on ka toredasti jutukas, kurritades-nurritades nii teiste kasside kui inimestega. Ta on väga mängulustlik, sõbralik, soe ja rahulik kass. Samas oskab ta enda eest seista ning võib ka käpaga ja õrna hambanäksatusega enda eest seista, kui keegi tema piire ületab.

Mattias igatseb koju, kus on inimesed, kes temaga mängiksid, paitaksid ja ajapikku võib temast saada tõeline kaisukass. Tema uues kodus võib olla ka teisi kasse, sest ta armastab teiste kassidega mängida, suhelda ja küllap tulevikus ka kaisutada. Mattias on heasüdamlik poiss, ja teinekord võib Mattias olla kartlik, kui keegi on tema suhtes pealetükkiv.

Laste ja koerade osas ei ole Mattias hetkel veel oma arvamust väljendanud, kuid Mattias on oma loomult sõbralik, kui ka temale samaga vastatakse ning samas oskab enda eest seista, kui keegi talle liiga tegema tuleb.

Hoiukodu ei ole veel avastanud ühtki asja, mis Mattiase puhul tema välimuses või isiksuses ei võluks. Ainus asi, mis temaga kaasas käib, on FIV+ ehk immuunpuudulikkus. See ei mängi tema elus suurt rolli ning jagame meelsasti infot, mida see Mattiase jaoks tähendab.

Et pakkuda unistuste pesapaika Mattiasele, vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ja me võtame Teiega peagi ühendust ja saate hoiukoju Mattiasele külla tulla!