Megan

Megan
Nimi:Megan
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MEGANI NURRUMOOTOR LÜLITUS VÄLJA. VAJUTA "ON"!

Megan on leebe triibuline kass pehmete valgete käppade ja kõhuga ning tal on haruldaselt kaunid silmad. Ta on sündinud augustikuus 2019. Pesaleidjasse kolis kassike Jõelähtmelt ennemuiste ehk 2021. aasta augustis.

Kassid ei unusta. Nii ei ole ka Megan unustanud inimeste kurja käitumist. Kahjuks tuleb väga palju ette, et tänavalt varjupaika jõudvad kassid ei usalda inimest, on arglikud ja susisevad. Usaldama hakkamine on pikem protsess ning see on igati mõistetav, kui kogu su senine elu on olnud pidev võitlus ellujäämise nimel. Iga triip tema kasukas märgib üht üleelamist. Megan on võitleja, Megan on ellujääja.

Megan on läbielatu tõttu aravõitu, kuid tema erakordsetes mandlikujulistes silmades on näha soovi üle kõige saada lihtsalt sooja armastust ning palju paisid. Pesaleidas oldud aja jooksul on Megan palju arenenud. Ta on uudishimulikuks muutunud ja kuigi ta hoiab distantsi, tahab ta kursis olla kõigega, mis ümberringi toimub. Tema seiklejavaim ei ole raugenud. Kõige toredam oleks kellegagi koos edasi seigelda. Äkki Sinuga?

Megan on sellest ajast peale oodanud, et ta kasvõi ühelegi kodupakkujale silma jääks. Megan on saanud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid, mis on kirjas tema passis. Samuti on ta kiibitud, sest kui Su kallis sõber peaks otsutama ühel heal päeval ilma peale kolama minna, nt korra poodi uue konservi järgi, ja ei oska enam tagasi tulla, siis kiibi abiga aidatakse ta koju tagasi.

Nurrumootoriga on aga on veidi pahasti. See on vist rikkis. Oleme kindlad, et õiges kodus oma päris perega leiab Megan enda sisemise nurrumootori, kes selle rohkete paidega käima tõmbavad. Algus on juba tehtud - pepu pealt veib veidi pai teha. Järgmine etapp: pikk silitus. Sind ootavad Meganiga ees põnevad ajad, mil saate koos kogeda tema avanemist ja palju teisi rõõme.

Kui Sina sooviksid Meganile, kel silmis särab kodulootus, armastavat pesa pakkuda, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu palun tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust. Tee Meganile ilus kingitus ja kingi talle kodu.