Melody

Melody
Nimi:Melody
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MELODY - NÄU NÄU - IMEILUS MELOODIA

 

See pisut suuremat kasvu kassitüdruk on armas Melody. Melodyl on ilus triibuline kasukas ja valged kaunid käpakesed. Melody on soe kiisuke, kellest võiks ühel päeval saada armastusväärne sülekiisu.

 

Melody kolis meie juurde Narvast, lootuses, et ta jääb siin kellelegi silma. Inimestega on Melody veel pisut kahtlev, kui Melodyle pai teha, hakkab ta vaikselt käpakest tõstma, kuid siis rahuneb ja , pisut arglikult, paikätt. Melodyl on ka väike mure, nimelt on tal nüstagm (silmatõmblus), kuid see teda ei häiri, ja loodetavasti ei saa sellest takistust kodu leidmisel. Muidu on Melody igati terve, umbes kaheksa aastane kassike, talle on tehtud kõik vajalikud terviseprotseduurid, samuti on ta uhke kiibiga passiomanik.

 

Melody tõesti on nii armas kassike, kes vääriks omale päriskodu. Melodyl on vaid õige pisut julgust puudu, et näidata oma kõige kiisusemaid ja nunnumaid külgi- sellega saakski aidata oma turvalise pesapaiga leidmine.

 

Kui armas Melody jäi Sulle silma, siis kliki alloleval nupul "Soovin seda loomakest" ja täida meie loomasoovija küsimustik, mille järel võtab Pesaleidja vabatahtlik Sinuga ise ühendust, et saaksid pai Melodyga kohtuma tulla ja ta oma päriskoju viia!