Mirri

Mirri
Nimi:Mirri
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Hei Sina! Jah, just Sina, kes Sa otsid sõbralikku, ent mitte pealetükkivalt tüütut kassi! Meil on just Sulle ideaalne kass pakkuda. Mirri tunneb piiri ja laseb sul rahulikult oma toimetamisi teha. Kui soovib, vaatab veidi pealt aga muidu on tal ka oma kassiasju ajada. Seetõttu võib vahel isegi juhtuda, et unustad hoopiski ära, et kodus peale kahejalgsete, elab ka üks neljajalgne.

 

Mirri imekauni kasuka kirjeldamiseks jääb sõnadest puudust - seda lihtsalt peab oma silmaga nägema. See on üsna lihtne, võta lihtsalt meiega ühendust. Pärit on see kaunitar Järvamaalt ja kuigi me olime üsna kindlad, et keegi peab sellest iludusest puudust tundma, siis kahjuks ei otsinud teda keegi. Seetõttu otsib, kõigest paar aastat noor, Mirri nüüd kedagi, kes teda väärtustada oskab.

 

Kui just Sulle tundub nüüd, et just Mirri on see kass, kes väärib kohta sinu elus, siis vajuta siin samas lehel nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loovutuse tingimustega ning täida ankeet. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ja kutsume juba lähemalt Mirriga tutvuma.