Mirri

Mirri
Nimi:Mirri
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PALUN ANNA MIRRILE VEEL ÜKS VÕIMALUS!

Hei Sina! Jah, just Sina, kes Sa otsid sõbralikku, ent mitte pealetükkivalt tüütut kassi! Meil on just Sulle ideaalne kass pakkuda. Mirri tunneb piiri ja laseb sul rahulikult oma toimetamisi teha. Kui soovib, vaatab veidi pealt, küsib natuke pai ja seejärel suundub oma kassiasju ajama. Mirri imekauni kolmevärvilise kasuka kirjeldamiseks jääb sõnadest puudust - seda lihtsalt peab oma silmaga nägema.

Pärit on see kaunitar Järvamaalt ja kuigi me olime üsna kindlad, et keegi peab sellest iludusest puudust tundma, siis kahjuks ei otsinud teda keegi. Seetõttu otsib umbes nelja-viie aastane Mirri nüüd kedagi, kes teda väärtustada oskab. See keegi peaks mõistma, et lemmikloomale kodu pakkumine on siiski läbi mõeldud kohustus. See tähendab seda, et kui tekib ühel hetkel tunne, et enam ei viitsi või ei taha, siis leitakse siiski endas see jõud ja meenutatakse, miks üldse loomale kodu pakuti. Mirri eelmine kodu seda läbi ei mõelnud ning seetõttu peab uus pere mõistma, et iga keskkonna vahetus on stress ning omaniku kohustus on selle leevendamisega tegeleda. Seda kõike lihtsalt selleks, et üks süütu hing ei peaks peale järgmisesse koju kolimist uuesti elama läbi järjekordset solgutamist ning loobumist.

Mirri puhul peab teadma ka seda, et kahjuks kimbutab kassitüdrukut lümfivähk, mille tõttu saab kassike igapäevaselt ravimeid.

Lisaks ka giardia+, mistõttu sulgurlihas ei toimi alati õigesti ja kiisu võib natuke tagantpoolt lekkida. Arstid on öelnud, et kõik on tervisega muidu korras ja antud mure võib olla tingitud minevikuga seotud traumast.

Kui Sulle tundub nüüd, et just Mirri on see kass, kes väärib kohta sinu elus, siis mõtle veel korraks oma elukorraldus ja võimalused läbi ning tutvu meie loovutuse tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/?animal_id=22274436 ja täida ankeet. Peale seda võtame juba ise sinuga ühendust ja kutsume juba lähemalt Mirriga tutvuma.