Mõngel

Mõngel
Nimi:Mõngel
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNGEL TAHAB OMA KOJU!!

Siin on Mõngel, kes ootab kangesti oma inimesi ja oma sooja pesa.
Neiu on umbes 3 aastane ja saabus Pesaleidjasse juba tükk aega tagasi. 
Algul arvasime, et Mõnglist saab kohe suur inimeste sõber ent siiski võtab protsess pisut aega. Mõnglile meeldib mängida ja talle meeldib tähelepanu aga hirm inimese ees on veel sutsu suur.
Mõngli jaoks on kõige lemmikum tegevus magamine. Neiu on seepärast ka juba päris palju kosunud, sest mängida tahab ta siis kui kellelgi teisel selleks tuju pole! Ja kui keegi temaga ei mängi siis poeb Mõngel jälle peitu tudule. 
Jah, just nimelt. Mõngel armastab pimedaid ja väikseid pesasid. Talle meeldib end kerra keerata just nimelt sellises pesas kust teda on kõige raskem leida. Isegi teised kassid ei poeks sinna kus Mõngel armastab aega veeta!
Algul tundus see naljakas ent nüüd on Mõngli vabatahlik mures.. võibolla peidab Mõngel end just seetõttu et ta on solvunud? Me kõik oleks ju solvunud kui keegi meile kunagi tähelepanu ei osutaks! Mõngel on harjunud, et keegi teda ei otsi ega taha ja seetõttu peidab ta end nendes kõige raskesti kättesaadavamates pesades. Aga tema vabatahtlik on kindel, et kui Mõngliga igapäevaselt tegeleda poeks ta lõpuks oma pesast välja ja naudiks paisid ning magusat und lausa inimese süles!
Praegu võtab Mõngel, küll pisut arglikult veel, inimese pai vastu. Mõnglile meeldivad ka teised kassid ja nendega koos keras tudumine, seega oleks ühe või kahe kassiga pere tema jaoks ideaalne. 

Mõngel on saanud kõik parasiiditõrjed, ta on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud. Neiuga koos tuleb koju ka Pro Plani kinkepakk!