Moris

Moris
Nimi:Moris
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MORIS OTSIB KEDAGI, KELLELE ÖÖSEL KAISSU PUGEDA!

Tere, mina olen Moris. 

Suur ja tugev 6-aastane meesterahvas ning otsin endale oma kodu.

Hoiukodus ei kutsu keegi mind aga nimega, mis mul passis on - selle asemel olen tuntud kui Mõmmi. Hoiukodu perenaise sõnul lihtsalt on minus midagi kaisukarulikku - suurus, rahulikkus ja teadja pilk, mida verinoorel kassil kunagi ei ole (kuigi ka mina on alles 6). Lisaks on mul harukordselt hea füüsiline vorm, suudan põrandalt kõige kõrgematesse laealustesse riiulitesse "lennata". Lühidalt - m ina olen Mõmmi ning ma olen lõputult nunnu ja armas kass, kes armastab kaisus magada ja hommikuti armsasti uurin, ega sa juba ärganud ole (ega sa pole unustanud värsket konservi panna). Mullw ei meeldi süles olla, kuid otsin inimese lähedust ja diivanil raamatut lugedes avastad peatselt, et ka minul on kirjanduse vastu huvi. Hoiupere teise kassiga sõbraks saamine võttis aega, kuid nüüd oleme lahutamatud nii mängides, lollusi tehes kui koos süües.

Terve oma toreda elu olen olnud kodukass, harjunud inimestega, kuid kahjuks läks elu nii, et olen nüüd Tallinnas hoiukodus ja ootan endale uut püsivat ning loodetavasti viimast peatuspaika! 

Koju võtaksin kaasa ProPlani kinkekotikese, et sisseelamine läheks veelgi toredamalt ja sujuvamalt. 

Kui sooviksid minuga tutvuma tulla, vajuta julgelt all olevale nupukesele "Sooviksin seda loomakest", täida ankeet ning tule mulle hoiukodusse külla!