Hailey

Hailey
Nimi:Hailey
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Hailey on kodu leidnud :)

Hailey jõudis meile Harku vallast, kus ta elas ühe maja hoovis oma viie pisikese pojaga. Maja lammutati ja Hailey'l ei olnud enam peavarju ega oma tuttavat kohta. Head inimesed märkasid seda ja me saime abi pakkuda - Hailey koos poegadega rändas Pesaleidja hoiukoju.
Kiisupreili oli juhtunust ja üleelatust šokis - kõik oli võõras, täiesti uus koht, uued inimesed ja kodukeskkond, millega ilmselgelt Hailey harjunud ei olnud. Ta ründas oma poegi, ka hoiukodu inimesi ja nii kolis see valge iludus meile kassituppa. Peab tõdema, et teda kardeti - ta tundus selline ründaja tüüpi, aga ei! See aeg on möödas.

Hailey hoiab madalat profiili kassitoas, kaugelt vaatab inimest ja käib justkui vari ta kannul ringi. Kui paikäe sirutad, hakkab kiisupreili koheselt nurruma, sõtkuma ja teeb midaiganes, et see paikäsi veel ei kaugeneks. Seejuures ei tüdine ta sellest - ei löö ta ei käpaga, ega hammusta. Tuleb meeleldi ka sülle, kui istuda maas ja nii on ju paid veel mõnusamad ja pikemad. 
Hailey on täielikult võitnud oma vabatahtliku südame, seega uus kodu peab arvestama, et tükk vabatahtliku südamest tuleb kindlasti kaasa! 
Hailey on vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed ning on steriliseeritud. Vanust on preilil umbkaudu kolm aastat, seega pikk ja ilus elu veel ees!