Murka

Murka
Nimi:Murka
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ERILISE ISELOOMUGA MURKA VAJAB VÄGA SUURE SÜDAMEGA KAASLAST

Murka on vahva, suurte käpapatjade ja klassikalise triibulise kasukaga kassipoiss. Arvame, et Murka võib olla umbes 6-aastane. Murka kolis Pesaleidjasse 2021. aasta alguses ja kui esialgu oli ta kassitoa üks kurjemaid kasse, siis nüüd armastab Murka kõige rohkem hõõrumist, sügamist, nurrumist, pikki paisid ja sõtkumist. Murka hoiab suure südamega kõiki, kes talle armastust pakuvad!

Kahjuks peab aga Murka praegu elama puuris. Nimelt on tal neerupuudulikus ja Murka on ka FIV positiivne, mis tähendab, et ta elab haigust natukene raskemini läbi. Murka peab saama eritoitu, mistõttu on võimatu lasta teda vabapidamistuppa. Siiski sobiks Murka elama ka sellisesse koju, kus on veel teisedki kassid- vaja oleks vaid eraldi toitmise võimalust.

Ootame hoiukodult valmisolekut reageerida kui Murka tervis peaks järsku halvenema ning ta vajab kohest abi või kliinikusse toimetamist. Murka on tõesti üks eriliselt armastusväärne kiisu, kellele väga meeldiks hoiukodus natukene käppasid sirutada ja terveks saada (viimasel arstivisiidil olid näitajad paremad, nii et hoiame pöialt Murka kiireks paranemiseks!).

Kui sooviksid anda Murkale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik klikkides nupul "Soovin seda loomakest".