Musja

Musja
Nimi:Musja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ILUDUS MUSJA OTSIB OMALE SOOJAT KODUKEST

See ilus must-valgete käppadega kiisupreili jõudis Pesaleidja kassituppa 2020 aasta juuli lõpus Narvast, kus ta sündis 2014 aasta juulis. Nüüd on ta päris kaugel enda kunagisest kodust ja väga vajaks uut, päris oma kodu, kus saaks elada rahulikku elu, sest ta on pidanud väga pikalt üksinda hakkama saama.

Musjal on väga ilusad kollased silmad, aga pilk on tal kurb! Nendest silmadest võib lugeda, kui väga Musja armastust vajab.

Kassipreili on praegu väga arg ja ei lase ennast niisama paitama tulla. Ta veel ei tea, mis loom see inimene on – äkki teeb haiget? Äkki on vaja ennast kaitsta? Küll aga on Musja ka edusamme teinud – enam ei jookse kohe inimeste eest ära, ei kardagi neid nüüd nii väga. Kuid ikkagi vajaks ta pigem rahulikumat inimest, kes saaks olla talle toeks ja anda talle võimalust kogeda soojust ja armastust.
Teiste kasside vastu pole tal midagi, sest nendest teab ta juba rohkem.

Kui Sa oled just see inimene, kes soovib Musjale uut kodu ja soojust anda, siis vajuta „Soovin seda loomakest“ ja täida kiisuvõtja küsimustik. Musja vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning kutsub kassituppa Musjaga tutvuma.