Mustu

Mustu
Nimi:Mustu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 

KASS MUSTU

See üliarg süsimust kassipoiss jõudis Pesaleidjasse läbi Paljassaare varjupaiga 02.03.2020. Kiisu on veidi üle aasta vana ja leitud oma sõpradega ringi luusimast Kopli tänavatelt. 

Kui veel nädal aega tagasi elas Mustu vaid kummuti taga, siis nüüdseks on kummut uue asukoha leidnud ja kiisu elab vahelduva eluga kas kapi otsas suurepärase vaatega pinnal, ronimispuu otsas või voodi all. Mustu on kindlameelne tüüp, kui soovida temaga kontakti luua, siis ta lihtsalt vaatab sügava tõsise pilguga otsa ja loob kandvat vaikust. Pilk ütleb iseenesest, et ära oma paikätt veel lähemale liiguta. Eks anname talle aega.

Öösiti aga kostub kõrvaltoast vali mängumöll, seega võib eeldada, et varsti on ta piisavalt julge ja usaldav, et oma peidus poolt avalikult näidata. Mustule meeldiks minna oma uude koju koos sõbra Halluga, sest kaks kassi on alati parem kui üks kass!

Kui miski Sind seda teksti lugedes ja pilti nähes juba praegu kõnetas, siis täida palun loomasoovija ankeet ja Sinuga võetakse peatselt ühendust.

Kingituseks tuleb kassiga kaasa Pro Plani kinkekotike.