Mutukas

Mutukas
Nimi:Mutukas
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÄNGULINE MUTUKAS, KASSIPOEG, KES EI ANNA ALLA!

Mutuka noor elu pole olnud mitte meelakkumine. Ta sündis oma pesakonna kõige tillema ja hellemana ning kui looduslik valik oleks saanud oma tahtmise, siis ülitoredat Mutukat täna ei oleks. Aga Mutukas on visa poiss ja tõestab iga päev, et ka tema väärib võimalust elule.

Esimese elukuu veetis väike Mutukas koos noorukese ema Charlotte ja viie õe-vennaga tänaval, kuid siis hakkas inimestel neist seistmest pisikesest loomast kahju ning nii kogu see vahva triibuline ja täpikõhtudega kassipesakond Saku vallast, Üksnurme külast Tallinna hoiukodusse koliski.

Ja esimesed kuu aega hoiukodus võitlesime imepisikese Mutuka elu eest hilisõhtuti kiirabis, kuna tal on õrn seedimine ning sool ärritus kiiresti. Õnneks on Mutukas ehe näide sellest, miks me seda teeme ja miks me just selliste loomade eest võitleme. Sooja teki sees hoiukodu perenaise süles tukkudes, piimasegu ja pasteeti lutitades, keeldus see väike loom alla andmast ning üheskoos oleme jõudnud punkti, mil Mutukas sai just mõnusa pasteedikausiga oma viienda kuu sünnipäeva tähistada. Nii agaralt tähistas, et ka ema toidukausi sõi tühjaks. Kassiema lahkelt lubas ka, samal ajal oma rutakal pojal kõrvad puhtaks pestes.

Mutukas on kassipojale omaselt natuke püsimatu ja lendkass on ta ka, talle meeldib hüpata (näiteks hoiuperenaisele õlale) ning mängida kõikide mänguasjadega, mis talle on varutud. Talle meeldib ka oma emaga mängida. Mutukas ja ta ema Charlotte on hetkel lahutamatud, sest Mutukas sai jõulude paiku hakkama ka suure teoga ning õpetas isegi oma veidi inimest pelgava kassiema mürama, põrkavaid palle taga ajama ning sulepulki hävitama.

Mutukas on saanud oma isikliku kiibi ning parasiiditõrje. Õige pea planeerime ta ka ära kastreerida. 

Kui tunned, et soovid anda sellele hellale täppseljale, kas koos tema imearmsa suurekõrvalise emaga või üksinda, võimaluse kogeda tingimusteta armastust, siis peate tutvuma Pesaleidja loovutustingimustega, täitma loomasoovija küsimustiku ning hoiukodu võtab teiega esimesel võimalusel ühendust