Nataly

Nataly
Nimi:Nataly
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Kaks kassilast päris kodudesse saatnud Nataly otsib enda peret!

Järgnev lugu Natalyst, sarnaneb paljude teiste kasside lugudega. Väga vanal naisel oli kodus palju kasse, kelle eest ta enam hoolitseda ei jõudnud ja kes aina paljunesid. Vabatahtlikud toimetasid sealt ära palju kasse, nõnda ka tiine Nataly, kes oli hoiukodusse saabudes väga kõhna, olnud kehva söögi peal -makaronid ja sai... ja ilmselt elanud ka väga räpases kohas.

Vaatamata kõigele oli noor emme sõbralik ja usaldas inimesi. Hoiukodu pesi kassi puhtaks ja ikka kassilõhnaliseks. Kiisu on tegelikult halli värvi, väikeste triipudega ja valgete sokkidega pikakoivaline iludus.

Juba järgmisel päeval, peale hoiukoju jõudmist saabusid siia maailma ka kaks paari kaksikuid, neist 3 poissi ja 1 tüdruk.
Vaatamata ema kõhnusele olid kõik pojakesed terved ja elujõulised ja hakkasid kohe sööma ja kosuma. Nataly kaks poega on juba ammu oma kodus, üks sõbralik poeg ootab veel koos emmega oma kodu...

Emme Nataly on küll ammu steriliseeritud, ometi on ta nii lahke ja lubab oma ainukesel pojal veel aeg-ajalt tissi imemas käia. Siis nad nurruvad ja pesevad üksteist, täielik kassimaailma ema-lapse idüll...

Nataly elab koos teiste hoiukassidega, kuid ta on ikkagi natuke võimukas proua ja mõnikord tekib tal teiste emakassidega naginaid. Üldiselt saadakse hästi läbi, eriti isaste kassidega. Kiisu on julge, inimest ei karda, käib lausa hoiupere voodis magamas.

Nataly ootab oma maailma parimat kodu Raplamaal hoiukodus, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiiditõrjed. Täie aususe juures ütleme, et väikese operatsiooni käigus tuli eemaldada ka üks tema piimanääre, kuhu oli tekkinud muhk, aga see on juba ammu paranenud ja karvadki peale kasvanud.

Kiisuga tuleb kaasa ka Pro Plani kinkepakike.

Tutvu looma võtmise tingimustega, täida meie loomasoovija küsimustik ning Nataly hoiukodu võtab Sinuga ühendust.