Nika

Nika
Nimi:Nika
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PISIKE ARMAS NIKA OTSIB SÜDAMESÕPRA!
 
Nika on sündinud 2022.a aprillis ja saabus Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast 2023. jaanuaris koos teiste liigikaaslastega.
 
Kuna Nika on pisikene ning veidi arglik ja otsib varjualust pigem turvalistes pesades kassitoas, siis pole kiisu veel oma perekonda leidnud. Hoolimata kartlikust olekust on Nika suur konservisõber ning seeläbi võtab kõik paid ja hellitused söögipoolist nautides vastu. Liiga suurest tähelepanust Nika veel hetkel ei hooli ning eelistab kiisutoas aega veeta pigem üksinda, eemal teistes kassidest. 
 
Kui kõht on head-paremat täis, siis peseb Nika on uhke triibulise kasuka puhtaks, et kõik vahvad külastajad ka tema suurt soovi lõpuks koju jõuda märkaksid. Lisaks meeldib Nikale väga mängida, tema lemmikmänguasjadeks on suleritvad, mida külastajad aegajalt tema suunas lennutavad.
 
Nika on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritus ning saanud nii sise- kui välisparasiiditõrje. Kui soovid Nikaga kohtuma tulla, siis tutvu loomavõtja tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.