Nirvana

Nirvana
Nimi:Nirvana
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KAS KA NIRVANA LEIAB OMA NIRVAANA?

Ilmselt ei tea keegi, kui palju on Tallinna ümbruses kodutuid hüljatud kasse...Aga kindlasti väga palju, lausa lugematu arv. Pole ju ühtegi suvilarajooni ega lähiümbruse talu, mille õuele, keldrisse, kuuri alla poleks sügisel või kevadel tekkinud kiisu või paar. Kõikide tootmishoonete ja laoplatside töötajad näevad neid, mõned püüavad aidata, teised kutsuvad kohale varjupaiga, kolmandad lihtsalt ei hooli. Ja nii nad seal on.

Üks neist oli ka Nirvana, kes elas tühjaks jäänud maja hoovis koos kaukaaslasega. Jah, just, selle suure ja kurja koeraga. Koera peremees läks parematele jahimaadele ja naabrid toitsid mõnda aega üksi jäänud majavalvurit. Ning ei ta kust kohast liitus temaga kaunis Nirvana – hall põneva näomaskiga paariaastane kass. Nägi liiga hea välja, et teda oleks saanud eluaegseks hulkuriks pidada, aga samas oli nii hirmunud, et peale hiiglasliku kaukaaslase ei lubanud endale kedagi ligi. Nii nad seal elasid ja jagasid toidupalukesi, kuni talvekülm ja vintsutused Nirvana tervisele mõjuma hakkasid.

Õnneks leidus inimene, kes ei pidanud paljuks õnnetu loomake kinni püüda, arstile viia ja terveks ravida ning siis Pesaleidjasse tuua, lootuses, et nii jõuab Nirvana taas pererahva juurde, kes tahab talle päriskodu pakkuda ning nii saavutab kiisu oma nirvaana.

Eks seda loodame meiegi. Ja mis siis, et praegu võtab Nirvana meie lähenemiskatsed vastu umbusuga – see kõik on ajutine ja küllap tuleb varsti see päev, mil kiisu välja poeb oma kookonist, millesse hülgamine ta ajanud on. Juba on toimunud ka mitmeid edusamme ning aeglaselt ja rahulikult saab Nirvanat paar minutit paitada. Ent hetkel sellest rohkemat ta veel ei lase. 

Tahad näha seda põnevat kiisut? Võib-olla kaalud, kas Sinu kodu ehk oleks see õige? Tule siis meile Pesaleidjasse külla!

Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet, et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie hoolealust.

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Nirvanaga kaasa Pro Plani kinkepakk.