Nolan

Nolan
Nimi:Nolan
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MALBE KASSIHÄRRA, KES VÄGA SOOVIB KOJU!

Nolan on armas mustvalge kiisuke, kes kolis Pesaleidjasse Kuusalust 2022. aasta märtsis. Nolani eeldatav sünniaasta on 2019 ehk siis ta on circa 3-4-aastane. Hulkurielust veidi räsitud kõrvad ja kurb ilme annavad tema vanusele visuaalselt mõned aastad juurde.  

Nolan on malbe härra. Ta on kassitoas tavaliselt sirakil madratsil või pikutab mõnes pesas. Nolan unistab, et tal oleks päris oma pehme lebopesake. Nolan ei ole pahur ega toriseja kiisu - ei ta sisise ega äsa käpaga. Ta tahab vaikselt maiuseid süüa ja pikutada. Muuhulgas võtab ta ka paisid vastu (vaata siit). 

Praegu on ta kassitoas veidi stressis ja kasukas on tal veidi tuhm, kuid see ei tähenda, et ta ei elavneks, kui kassitoas on midagi põnevat teoksil. Eriti elavneb ta konservi peale. Oma kodus tuleb ta kindlasti lõplikult oma melanhooliast välja ja vaatab elu uue, lootusrikka pilguga. Temasugune malbe ja rahulik hing ei taha ometi oma konserviampse kümnete teiste kassidega jagada ning oma kodus ootaksid teda kindlasti isiklikud konservitornid ja krõbinamäed. Väga loodame, et Nolan leiab kiiresti oma inimesed! Nolanil on kõik vajalikud protseduurid tehtud ning tal on aeg koju minna!