Norbert

Norbert
Nimi:Norbert
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMASTUSVÄÄRNE NORBERT ON PÄRIS OMA KODU OOTUSES!

Norbert on kauni punase-valge kirju kasukaga kiisu, kelle ilus triibuline saba ja valged kulmud koheselt silma jäävad. Norbert on suur sõber teiste kassidega, kuid inimese paikäe eest kipub ta veel ära jooksma, kuid mõnikord ta siiski laseb ennast ka pisut hellitada.

Norbert on kallis 3- aastane kassipoiss, tema sünnipäev on 1. märtsil. Uues kodus võiks Norbertile seltsiks olla veel üks teinegi kiisu, kes aitaks teda kohanemisega ning kellega koos ta saaks palju mängida. Norbert võtab Pesaleidjast endaga kaasa ka Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks teda uude koju sisseelamisega. Inimesega harjumiseks on Norbertil veel aega vaja, kuid heatahtlik kassipoiss nagu ta on, pakub ta kindlasti oma pereliikmetele palju soojust ja südamelähedust.

Norbert on eeskujulik kassipoiss, kes on vastutustundlikult läbinud kõik vajalikud protseduurid, et sirge seljaga enda koju minna.

Norbert jõudis Pesaleidjasse Rae vallast 2019. aasta alguses ja ehk ongi just nüüd Norberti kord minna päris oma koju!

Kui armsake Norbert jäi Sulle silma ja sooviksid just temaga oma kodusoojust jagada, siis palun täida meie kassisoovija ankeet, klikkides nupule "Soovin seda loomakest", loe läbi loomavõtmise tingimused ning juba õige pea võtame Sinuga ise ühendust, et saaksid kena Norbertiga ka Pesaleidja kassituppa kohtuma tulla!