November

November
Nimi:November
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AGA KES ÕPETAB MEIE NOVEMBRILE ARMASTUST?  

See imeilus triibik on 2017. aasta septembris sündinud noorhärra November, kes kolis Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast 2019. aasta septembris. 

Kassitoas eelistab November olla mõne pesa varjus, et ruumis toimuvat distantsilt jälgida. Kui talle läheneda, vaatab ta sulle oma heleroheliste silmadega otsa ning uurib igat sentimeetri su näost, kuid lähemale ta tulla ei söanda - eks ta veel proovib aru saada, kas need huvitavad kahejalgsed on toredad või mitte. Hetkel on ta siiski veel inimeste suhtes pigem arg ning esimesel võimalusel jookseb ta inimese juurest minema. Me küll ei tea, milline oli Novembri elu siis kui ta veel tänavatel kondas, kuid üks on kindel – noormees on elanud üsna keerulist elu, sest see umbusk, mis temas hetkel on, annab meile üsna selge kujutuspildi sellest, millised võisid tema kokkupuuted inimestega olla. Kuigi inimesed tekitavad noormehele veel vastakaid tundeid, siis teiste kaslastega on November viisakas ja ise tüli norima ei hakka. 

November ei ole lihtsalt triibik, igal tema triibul on justkui oma lugu, mis annab aimu omaniku elu keerdkäikudest. Noormehe silmad on justkui kõige imelisema tõlla suured rattad, nendesse vaadates pole võimalik oma silmi enam mujale suunata ning niiviisi tõtt vaadates leebub ajapikku Novembri kortsus kulm ja ta justkui saab aru, et maailm ei olegi kole ja ohtlik koht.

Novembriga tuleb olla õrn ja järjekindel -  tema usalduse võitmine võtab aega, aga kui ta ennast sulle avab, on sul olemas ustav kaaslane, kes armastab ja austab sind oma elupäevade lõpuni.

Kui just sina soovid oma ellu üht mõnusat väljakutset, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija ankeet ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!