NUKI

NUKI
Nimi:NUKI
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MEIE OMA “GRUMPY CAT” NUKI OOTAB KEDAGI, KES SUUDAKS TEMA MOSSITUSE NAERATUSEKS MUUTA!

 

Hüljatud Nuki on veel arglik kiisuneiu, kes oma suurte silmadega jälgib kassitoa külastajaid pigem eemalt. “Hüljatud”, sest tänavalt leides oli Nuki juba steriliseeritud - see tähendab, et ta pidi varasemalt kellegi kodukass olema. Mis seal siis imestada, et Nuki enda südame ümber suure müüri on ehitanud, pärast sellise reetmise üle elamist. 

 

Nuki hingevalu peegeldub ka tema pilgus, mis on kassitoaelanike seas silmnähtavalt üks pahuramaid. Nüüdseks on kassineiul täitunud kaks aastat kassitoas - tähtpäev, mida Pesaleidja vabatahtlikud ei soovi näha ühtki kiisukest tähistavat. Kuigi Nuki ei ole praegu veel inimesega sõber, on temaga siiski võimalik aega veeta - tasakesti jutustades ja sulepulgaga paitades, tuleb olla lihtsalt kannatlik.

Oleme näinud küll ja veel, kuidas armastav stabiilne kodukeskkond võib teha imesid selliste katkiste hingedega. Kui kiisukesele anda aega omas tempos kestast välja tulemiseks, siis on kõik võimalik ja ehk ka väikese pahura Nuki silmadesse tekib naeratusesäde!  

 

Nuki on sündinud 26.04.2016 ja Pesaleidja kassituppa jõudis ta 01.03.2021 Tamsalust. Nukil on kõik vajalikud protseduurid tehtud - ta on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje.

Kui Sina sooviksid Nukile päris oma pesa ning armastavat kodusoojust pakkuda, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Nukile külla!