Nuki

Nuki
Nimi:Nuki
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUS ON VÄIKESE NUKI PÄRIS OMA PESA?

Väike vahva Nuki on veel mõõdukalt arglik kiisuneiu, kes oma suurte silmadega jälgib kassitoa külastajaid pigem eemalt. Siiski saab pesas peituvale kiisukesele tasakesti näiteks suletuti-mängupulgaga pai teha. Liiga palju või liialt äkiline tähelepanu paneb Nuki aga ehmuma ning siis saab natuke susinat kuulda.

Nukiga oli selline "huvitav" lugu, et kui ta leiti, siis oli Nuki juba steriliseeritud - seega pidi armas Nuki varasemalt olema kellegi kodukass, kes siis südametult tänavale visatud. Mis seal siis imestada, kui Nukil seekord kahejalgsete usaldamisega natuke kauem aega läheb.

Nukile meeldib konserviga maiustada, kuigi läheduses viibivat kahejalgset jälgib kassitüdruk samal ajal väga suurte valvel silmadega ning natuke ludus kõrvakestega. Nukile on konservi ka väga vaja, sest kassitüdruk jääb kassitoas nukrutsedes aina pisemaks ja pisemaks. Kiisukese vabatahtlikul aga ei ole võimalik ju iga päev konservi andmas käia… Kui vaid leiduks Nukile selline koht, kus ei peaks toidukausse saja teise neljajalgsega jagama.

 

Nuki igatseb väga leida päris oma pesa, kus ei peaks kogu aeg nii valvas olema ja saaks ennast lõpuks täitsa lõdvaks lasta… Pesaleidja kassitoas virvendab ju pidevalt igasuguseid võõraid nägusid - kunagi ei tea, kes sealt uksest jälle sisse astub. Kuidas siis saabki mitte valvas olla, kui keegi ligi tikkuma tuleb - isegi kui tullaksegi konservikausikesega või suletutiga. 

 

Nuki on sündinud 26.04.2016 ja Pesaleidja kassituppa jõudis ta 01.03.2021 Tamsalust. Nukil on kõik vajalikud protseduurid tehtud - ta on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje.

Kui Sina sooviksid Nukile päris oma pesa ning armastavat kodusoojust pakkuda, siis palun klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu tingimustega ja meie vabatahtlikud võtavad sinuga esimesel võimalusel ühendust ja kutsuvad Nukile külla!