Nukitsamees

Nukitsamees
Nimi:Nukitsamees
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS SÕBER NUKITSAMEES IGATSEB OMA KOJU!

Nukitsamees on armas kiisupoiss, kes jõudis Pesaleidjasse 21.09.2021 Raplast. Kassike elas seal ca 20 teise kiisuga ühe memmekese juures kehvades tingimustes pisikeses magamistoas.

Tänaseks on Nukitsamees Pesaleidja soojas kassitoas, ent on näha, et endise kodukassina tekitab kassitoas viibimine talle stressi - kiisupoisil on tekkinud nohu ja tema silmad vesistavad. Stressist ja külmetusest üle saamiseks on tal tarvis kiirelt oma kodu leida, kus saaks rahulikult kodukassi kombel armastava perekonna seltsis sooja pesa nautida.

Kelmika valge vuntsiga Nukitsamees on äärmiselt sõbralik kiisu - ta naudib pühendunult paisid ja inimese tähelepanu, poeb aegajalt teistele kiisudele kaissu ja laseb end süles hellitada. Oma kodus saaks temast kahtlemata mõnus kaisukass ja ustav pereliige.

Kiisupoisi täpne vanus on teadmata, ent eeldame, et tegemist on ca 2-aastase kassikesega. Nukitsamees on saanud parasiitide vastase tõrje, on kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud ning valmis minema oma koju!

Kui Sinu kodust on puudu sõbralik Nukitsamees, tutvu looma võtmise tingimustega ja täida Pesaleidja ankeet klikkides nupule "Soovin seda loomakest". Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust!