Nurr

Nurr
Nimi:Nurr
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Las ma tutvustan teile Nurri. Särava must-valge kasukaga, madala turja ja tugeva kehaehitusega igavesti uudishimulikku kassipoissi, kes üle kõige maailmas armastab inimest. Kui inimesi on ruumis natuke liiga palju, siis ta parema meelega piilub neid kaugelt, aga samas tunneb ta siiski vajadust püsida "piisavalt lähedal", et olukorral silm peal hoida. 

Nurr oskab juba jalutada traksides ja on ka käinud koos vabatahtlikega kaasas tähtsatel kohtumistel, ennast igati ideaalselt üleval pidanud ja ära söönud kõik singi, mis talle on pakutud.

Nurr jõudis Pesaleidja hoole alla 01.02.2019 otse omast kodust. Mureliku pere sõnul käitus ta pereliikmetega agressiivselt ja nad ei osanud sellega toime tulla. Pesaleidja on ka varem kokku puutunud kassidega, kes justkui on agressiivsed ja ootamatult tuleb välja, et looma käitumise taga on hoopiski teised põhjused. Nii ka Nurri puhul. Nurr ei ole agressiivne, ta ei ole ohtlik, tal on valus. 

Nimelt tabasid vabatahtlikud ära hetke, mil Nurr nende paitustele valulikult reageeris ja uhket kassi ootaski ees kliinikusse sõit. Üks arstilkäik ja röntgen hiljem ning Nurri vabatahtlik sai kliinikust info, et otseloomulikult reageerib Nurr valulikult - tal on paremas tagumises reies KOLM KUULI! Nurri vabatahtlik peab tunnistama, et kuigi ta seda kassi reaktsioonist aimas, siis kuulda oli seda ikkagi raske. Kes? Miks? Mis inimestel viga on? Kõik need küsimused tekkisid pähe. Vabatahtlikud teevad nüüd omalt poolt kõik, et armsal Nurril hakkaks parem ja ta ei peaks enam valu kannatama.

Sina, armas lugeja, palun luba meile käsi südamel, et Sa ei luba enam oma lemmiklooma ilma järelvalveta õue jalutama, sest kunagi ei tea, kes pahade mõtetega võõras, Su maja ümber luusida võib. 

Nurr, aga on valmis alustama oma uut elu. Ta võtab vastu külalisi ning näitab neile, kui väga tore ta olla võib peaga leebelt puksides. Ta on kastreeritud, vaktsineeritud ning saanud ka regulaarselt parasiiditõrjet.