Otsime hoiukodusid kassipoegadele!

Otsime hoiukodusid kassipoegadele!
Nimi:Otsime hoiukodusid kassipoegadele!
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Maakond:Harju maakond

Rohkem infot

HOIUKODU – SEE ON JU TEGELIKULT NII VAHVA! PESALEIDJA ERIPAKKUMINE KASSIPOEGADE SÕPRADELE!
Igal suvel mõtleme, et nii palju hüljatud kassipoegi, kui sel aastal, pole varem olnud. Ja igal järgmisel suvel oleme sunnitud tõdema – neid on jälle kordades rohkem! Pesaleidja ühendab hetkel enam kui sadat hoiukodu, kes kõik aitavad meil kasse ja kiisupoegi päästa, ent nende võimalused sel suvel on juba ammendunud, aga kassipoegade hooaeg alles kogub tuure. Juba praegu on ka kassitoas kaks vahvat pesakonda, kellel pole kusagil mujal suureks kasvada kui
meie karantiiniruumi puuris. Vabatahtlike püüdlustest hoolimata on see ikkagi vaid hädalahendus ja pisikesi kiisusid ähvardavad iga päev uued ja uued viirused, rääkimata sellest, et puur pole ühegi lapse koht.
Väikse Myy pesakonnas on kolm vahvat must-valget selli, kes on veidi üle kuu vanad, hakkavad juba tasapisi ise sööma ja liivakastiga on täiesti tuttavad. Nemad vajaksid hoiukodu umbes kuuks ajaks, et saaks ometi kord oma vahvaid kassipojamänge mängida ja inimesega paremini tuttavaks saada.
Kirjumirju pesakond on ka kirjumirju: selles on kaks vahvat tüdrukut – kolmevärviline ja helehall triibik ning kaks väga söakat poissi: üks must-valge ja teine virsikukarva. Kassipojad on uskumatult sõbralikud, sündinud ilmselt mais ja saaksid hakata koju minema juba paari nädala pärast.
Tõsi – mõlema pesakonna emmed on veidi arglikud ja oma laste pärast mures. Aga neile mõlemale on kassitoas koht olemas, kui lapsed õnnelikult teele saadetud.
Tegelikult ei ole see muidugi mingi pakkumine - see on meie korduv appikarje. Me väga-väga vajame uusi hoiukodusid! Otsime vapraid ja pealehakkajaid loomaarmastajaid, kes tahavad õppida loomade eest hoolitsemist. Neid, kes tahavad anda hüljatud kassipoegadele elulootuse ja elurõõmu.
Kui tunned, et Sul on väike varu aega ja energiat ning suur kogus hellust ja hoolivust, siis kirjuta meile FB postkasti või aadressil info@pesaleidja.ee Võid ka helistada meie infotelefonile 5500072 ja uurida lähemalt.
Tule, liitu meie hoiukodude perega! Aitame koos Väikese Myy ja Kirjumirju pesakonnad koju!