Pääru

Pääru
Nimi:Pääru
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS, RAHULIK JA PAILEMBELINE TRIIBIKUPOISS PÄÄRU OOTAB VÄGA KOJUMINEKUT!

Pääru on ligi 2-aastane kass, kes kolis Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast 16.05.2021. Pääru kolis hoiukoju 14.11.2021, kuna oli kassitoas stressis.

Pääru on üks ütlemata armas kassike! Ta on armsa näokesega triibik, kellel veidi ka valget kasukas. Iseloomult on ta samuti äärmiselt vahva! Pääru on väga rahulik, ta naudib lihtsalt tukkumist ja ümbritseva jälgimist. Malbe on ta ka - laseb end kenasti sülle võtta, paitada ja hoida. Ta on lihtsalt nii rahulik ja tasane. Ta võib kassitoas tunduda kui hall hiireke, kuna ta ei tule kohe jooksuga pai paluma. Sellegipoolest on ta paimaias ja väga sõbralik, lihtsalt naudib ka aega omaette pikutades ja rahu nautides. Ta võib ehmuda järsu heli või liigutuse peale, aga õnneks usaldab ta inimesi piisavalt, et sellest mitte väga heidutatud olla. Pääru on väga sõbralik, rahulik ja armastab kõiki. 

Päärul on tehtud kõik vajalikud protseduurid ning talle võib Pesaleidja kassituppa külla tulla, sobivuse korral saab ta ka kohe koju kolida! Ta on ka vaktsineeritud, kastreeritud, kiibitud ja saanud regulaarset parasiitide vastast tõrjet.

Pääru on FIV positiivne kass. See ei vaja ravi ega muuda tema elukvaliteeti, lihtsalt on ta haigustele vastuvõtlikum. FIV-ist saate lähemalt lugeda meie blogist https://pesaleidja.blogspot.com/2017/10/elu-voimalikkusest-fiv-positiivse.html

Kui Pääru teile huvi pakub, siis palun klikake nupule "Soovin seda loomakest", tutvuge loomavõtmise tingimustega ning täitke ankeet Pääru nimele. Pääru vabatahtlik võtab teiega peatselt ühendust!