Paipoiss Legolas

Paipoiss Legolas
Nimi:Paipoiss Legolas
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanu
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PAIPOISS LEGOLAS OOTAB VÕLURIT, KES TOOKS TALLE NAERATUSE NÄOLE!

Paipoiss Legolas jõudis Pesaleidjasse Mulgimaa pealinnast. Me ei saa kunagi teada, millised võlujõud seda sõbralikku kiisut sealsetel tänavatel ellu jääda aitasid. Nüüd on tal viimaks soe tuba ja täidetud toidukauss, ent Paipoisi silmad on endiselt hingekriipivalt kurvad. Paitan seda arglikku kahevärvilist ahhaati meenutava kasukaga noort kassikest ja peas kumisevad tuntud laulusõnad: „...naerata nüüd jälle sa, naerata, nagu eile armas, pisarad nüüd kuivata, õnne ei ole kaugel, naerata, naerata...“ Paipoiss Legolas on väga leebe ja igatsus ta silmis on nii ehtne, et me kõik loodame - see päriskodu ei lase end enam liiga kaua oodata. Äkki oled just Sina see, kes on valmis arglikule võlurile kodusoojust pakkuma? Paipoiss Legolasel pole tõenäoliselt kunagi olnud võimalust kellelegi sülle pugeda, aga kõik paid võtab ta tänuga vastu ja nurrumootorgi läheb tööle ning nukrad silmad löövad tänulikkusest särama. Kassitoa uksel on ta alati tulijal vastas küsiva tervitusega, et kas sul on nüüd minu jaoks veidi kauem aega? Kas sul on aega võtta mind kas või korraks hellitada?

Kiisupoiss on saanud korraliku parasiiditõrje ning on vaktsineeritud ja kastreeritud. Uude koju läheb kiibistatult ja isikliku passiga. Kui oled valmis Paipoiss Legolase näole naeratust võluma, et see imekaunis loomake saaks veel palju aastaid Su perele rõõmu pakkuda, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Paipoisi isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil olenkyt@gmail.com

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Paipoiss Legolasega kaasa Royal Canini kinkepakk.