Pallike Piia

Pallike Piia
Nimi:Pallike Piia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Pallike Piia läks koju augustis 2019 :)

Pallike Piia otsib kodu!

Pallike Piia on kaunis kassitüdruk, kes leiti hüljatuna oma õdede-vendadega Tõrvast Riiska linnaosast. Pallike on õnneseen, kel õnnestus esimesena pääseda ja nüüd naudib ta toasoojust hoiukodus Tõrvas. Piia on juba mõnda aega hoiukodus elanud ja selle aja jooksul on ta oma häbelikkuse ja arguse seljatanud.

Pallike Piia on üks sõbralik kiisu - ta armastab inimesi, teisi loomi, elu ja head toitu. Kiisule meelivad paid ja näha on, et naudib inimese tähelepanu. Piiale meeldib eriti öösiti inimese külje kõrvale tudule pugeda. Pallike Piia on leidnud üles ka oma mängusoone, ta on väga mänguhimuline ja rõõmsameelne kassitüdruk. Ta armastab turnida kõrgustes, pugeda peitu laua alla, ajada taga palle ja nosida maiuseid, selline armas energiapomm. Piia saab hästi läbi ka teiste kassidega. Kui Sa oled juba tükk aega mõelnud, et Sinu kiisul on kodus üksinda igav, et ta sooviks endale seltsilist, kellega koos aega veeta, kuni inim-pereliikmed omi asju ajavad... Palun mõtle Piiale. Ehk sobiks just tema teie südameid rõõmustama?

Hoiukodus on küll hea, kuid Piia igatseb oma inimest, kellega mängida, kelle seltsis õhtuti telekat vaadata, kes valaks krõbinaid kaussi ning sügaks mõnusalt kõrva tagant.

Pallike Piia on steriliseeritud, kiibistatud, tal on täiesti oma pass ning tehtud ka parasiiditõrje.

Kirjuta meile, kui soovid Pallike Piia kohta rohkem kuulda!
Pallike Piia ootab Sinu kirja juba põnevusega