Julia

Julia
Nimi:Julia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Julia ootab elu toredate inimeste keskel!

Julia on kiisutüdruk, kes jõudis kassituppa 13.12.18 Narvast koos oma kolooniakaaslasega. Julia elas varasemalt Narvas ühes suures koloonias, kus üks vanahärra käis kassikesi toitmas. Kuna kassikestel on tänaval siiski ohtlik elada, siis andis vanahärra ühele teisele Narva MTÜle nõusoleku neid kassikestele uued kodud. Kahjuks on Narvas uute kodude leidmine raskendatud, seega võttis see sama MTÜ ühendust meiegi ning uuris, et äkki saame just meie aidata neile toredatele kassikestele varjualuse leida. Nii koliski see huvitav koloonia kassituppa ning jäi kodu ootama. Suur osa sealt samast kolooniast pärit kassikestest on juba leidnud oma päriskodu, kuid Julia oootab endiselt.

Teised kaaslased olid temast pisut aramad ja seega paistis Julia kohe silma oma suure uudishimuga. Mõne aja pärast muutus uudishimu aga suureks rõõmuks ja paisooviks iga kord kui Julia inimest nägi. Nüüd on see rõõm ja soojus ta silmis püsiv ent siiski on ta alati nukker kui peale toredat paisessiooni vabatahtlikud või külalised ta üksi jätavad. Julia ju tahab paisid igapäev ja iga kell!

Teiste kasside hulgas ei paista ta kohe silma, sest ei tule tihtipeale esimesena pai küsima. Aga lõpuks ta seda ikkagi teeb, ja siis kohe nii et ei taha teda äragi lasta! Julia sõtkub õrnalt oma käpakestega jalal ja nurrub ning nurrub kuni süda härduma hakkab. 

Kassike sobiks kindlasti perre kus on ees ootamas teised kiisud või ka lapsed! 

Kui selline armastust tulvil kiisutüdruk teile huvi pakub siis täitke ankeet ja tulge teda Pesaleidja kassituppa vaatama! Julia on saanud kõik parasiiditõrjed, vaktsiini, kiibi ja on ka steriliseeritud. Temaga koos tuleks uude koju ka Pro Plani kinkepakk!