Peeter

Peeter
Nimi:Peeter
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PEETER, ÕRNA HINGEGA KASS

 

Olen sõbralik Peeter, 5 kilo puhast kassimehe ilu, ja jõudsin Pesaleidja kassituppa eelmise aasta lõpus Valgast.

Olen pealtnäha tõeline mürakas, aga sellegipoolest ronin ma mööda kratsipuid ja teisi kõrgeid riiuleid ringi, et inimesed mind märkaksid. Kui ma ei saa piisavalt tähelepanu, siis see mõjub mulle laastavalt - lasen pea norgu, ei liiguta end päevi ja nohisen omaette. Veedan oma päevi padjal magades, sest lootus kaob iga päevaga. Olen seetõttu kurb, kuid osalt mõistan, et jagada tähelepanu pea 200 kassi vahel ja nii, et seda oleks piisavalt, ei ole lihtne.

Sisimas see minu tuju siiski paremaks ei tee, sest paljud kassid liiguvad siit koju, aga mind millegipärast keegi koju viia ei soovi. Miks? Olen seetõttu veidi stressis ja minu silmad on vesised.

Minu unistus on leida endale pere, kus pööratakse mulle palju tähelepanu, sest sügamisest ja paitamisest ei saa mulle iial küllalt. Soovin olla inimeste lähedal ja tunda nende soojust. Seetõttu meeldib mulle süles käia ja sinna magama jääda. Ideaalis, magaksin ma inimese kõrval voodis, sest lähedus on minu jaoks niivõrd oluline. Lasen end paitada, kallistada. Söön ilusti ja ei pirtsuta. Täidan su päevad rõõmuga ja pakun sulle seltsi. Minu ainus palve on, palun vii mind endaga kaasa koju.

Mulle on tehtud vaktsiin haiguste vastu, saba alt on kõik sile ja väidetavalt oli see kibe tablett, mille ma tulles sain, parasiitide vastu.

Olen tunnistatud küpseks koju minema! Täitke ankeet minule ja tulge mind vaatama! Ootan.

Uude koju minnes saab minuga kaasa Pro Plani kingituse.