Pikne

Pikne
Nimi:Pikne
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUS ON PIKSE KODU?
Saime 1. juulil teate kiisuemmest kahe pojaga, kes on Jaanipäeva järgselt ootamatult ilmusid ühe suvila krundile. Mustvalge poisipõnn Pikne on umbes nelja-kahe vanune ning alles õpib inimesi tundma, aga on väga mänguline ja hoogne. Pikse õde Tuulekene leidis just oma kodu, aga Pikne jäi kurvalt hoiukodusse ootama.
Sel jaanipäeval tõi Sadu oma kaks väikest pojakest ühele suvilakrundile, kus ainsana pidu ei peetud, sest elanikke polnud kohal. Ilmselt ei saanud ta seal, kus pojakesi kasvatas, enam rahus olla... See aga oli tegelikult temale ja poegadele vedamine, sest kui omanikud suvilasse tagasi pöördusid, hakkasid nad Sadule abi otsima.
Perekond sai hoiukodus kiibi ja passi ning ussirohu ja on valmis päris oma koju minema. Pikne on julge ja mänguhimuline titt, kel samuti vaja käpad oma päris kodu poole seada. Muide, perekond sai oma nimed just selle järgi, et nad võõras hoovis maandusid ja ulualla said just enne laulupeo aegseid suuri vihmasid. Vihmased ilmad olid nad juba õnneks kuiva katuse all - enne seda peitsid end kivihunnikus, telliskivide vahel, kus vihmaga poleks olnud lootust kuivaks jääda. Kui tunned, et see must-valge põnn võiks just sinu parimaks sõbraks saada, siis anna endast märku loomasoovija küsimustikus.