Pilvi Pallike

Pilvi Pallike
Nimi:Pilvi Pallike
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PILVI PALLIKE KOLIS PEALINNA!

Armas valge hallide träpsudega Pilvi kolis Pesaleidja hoiukodusse 15.09.2020 Vääna-Viti külast. Kiisu on pisike, energiline ning seetõttu arvas hoiukodu perenaine, et tegu on alla kahe aasta vanuse kassiga. Hiljem selgus, et ta on elanud suvilarajoonis oma kassikambaga juba vähemalt 4 aastat. Elati tavalist õueelu ja külmade ilmadega poeti sooja spetsiaalselt nende jaoks ehitatud kuuti ühel krundil. Kui osadele elanikele muutusid kassid ikkagi häirivaks, kuna nad käisid nende peenardes kraapimas. Seega hakkas üks kohalik neiu aktiivselt tegutsema, et kiisudele uued head kodud leida ja nii Pallike siia sattuski.

Pilvi on nüüd nädalake elanud tubastes tingimustes ja uute oludega tuleb veel harjuda. Ta ei tahtnud üldse teistest karvikutest eraldamist ja tegi kõik, et pääseda korteris vabalt liikuma. Praeguseks on selgunud, et tegemist on väga sõbraliku, paitamist ja lähedust armastava kassiga. Ta sammub ise ligi kui hellust vaja ja vahel isegi vingerdab kõht püsti diivanil. Pisike ettevaatlikkus on ikka sees, aga seegi kaob varsti. Teiste kassidega on julge ja seltsiv, seetõttu sobikski ta koju, kus on veel lemmikuid ees. Talle meeldib kraapimine, ronimine ja hüppamine. Pilvi naudiks kindlasti õueelu või võimalust end rõdul või verandal tuulutamas käia.

Uude koju tuleb temaga kaasa kinkepakk ProPlanilt!

Kui soovid kiisut lähemalt tundma õppida, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida palun meie loomasoovija küsimustik.