Pippa

Pippa
Nimi:Pippa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

SINIVERELINE PIPPA OTSIB OMA KAMMERTEENREID!
Pippa, kassiprintsess Viljandist, otsib omale kahejalgset õukonda. Tõsi-tõsi, Pippa ise on täiesti veendunud, et tema on tõeline sinivereline printsess.
Oma praegusesse hoiukoju kolisid Pippa ja ta vend möödunud sügisel Viljandi varjupaigast. See oli Pippa elus nii suur muutus: inimeste kodu tundus pikki kuid puuris istunud kassilapsele tõelise lossina. Polegi ju midagi imelikku selles, et Pippa otsustas – kui ma elan lossis, siis pean ju olema kuninglikust soost. Pikkamööda õppis preili usaldama inimesi ja õppis ära, kuidas saab panna neid kahejalgseid kõiki oma soove täitma. Lõppude lõpuks saab ju inimesest hea teenri, tuleb teda lihtsalt korralikult harjutada. Pippa on oma hoiuperele õpetanud, et liivakasti tuleb puhastada väga korralikult ja toit peab alati õigiel aja ees olema. Ja ei saa teha mingeid kompromisse, kui on küsimus selles, kes kus pikutab. Parim koht diivanil peab olema alati vaba just Pippa jaoks! Ja Pippa kasukas peab olema alati ideaalses korras! Inimene võib seda silitada, aga ainut õigel ajal ja õiget pidi! Igasugune sasimine on välistatud. Pippa ei väsi kunagi mängimast ja võib veeretada mänguasju, mida ta hoiuinimestest teenrid talle toonud on, lausa lõpmatuseni. Ent kui saab mängida mõne teise kassisoost kaaslasega, siis see on igatahes alati eelistatud meelelahutus. Ja sellega ongi probleem: Pippa vend leidis omale kodu, nüüd on Pippa kord. Peab ju üks pooleteistaastane printsess leidma päris oma trooni ja päris oma õukonna!
Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Pippaga kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja loomulikult saab ta koju minnes ka oma passi, kuhu on kantud tema kiibi number. Ja nagu printsessile kohane: kõik parasiidid on tõrjutud ja kassineiu on ka vaktsineeritud ja steriliseeritud.

Kui see mõnusalt triibuline ja terane kassinoorik võiks tulla just Sinu koju, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet ja tema Tallinna hoiukodu kutsub Sind külla! Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Pippa agent, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee
Kui tahad Pippat ja tema saatusekaaslasi aidata, siis saad seda teha helistades meie annetusnumbrile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank
Selgitusse kirjuta palun "KASS".