PISI-PISI

PISI-PISI
Nimi:PISI-PISI
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

PISI-PISI

30.06.20 leiti Tõrvast Valga tänavalt ühe suure kortermaja keldrist kiisuemme ja tema kaks põnni. Kibekiiresti kolis kolmik hoiukoju. Leidmise hetkel olid kassiemme põnnid ca 1,5 kuud noored. Nagu aga tänavakassidel ikka juhtub – nii Elize ise kui tema poeg Pisi Pisi olid haiged… (Teine sissekolinud põnn oli Pisi Pisist pea poole suurem ning pärast vajalikke protseduure võttis ette tee päriskoju.) Ja ravi algas… Visiidid kliinikusse, siis veel mõned. Ravimid. Korralik toit. Nii tahaks öelda, et praeguseks on kõik hästi, aga – Pisi Pisi ja emme on ikka haiged, Pisil nohu ja hingamisraskused, emme vilinal hingamine ja ravi pole andnud tulemusi…

Aga me jätkame raviga ja loodame ikka parimat tulemust! Inimestele on neil kahel ka erinevad vaated – kui Pisi on inimesega megasõber ja suur painuruja, siis Elizel läheb veel veidi aega – „oma puuris“ olles lubab inimesel küll pai teha, aga kui inimene tema toidukausiga tegeleb, siis tuleb noorproua ja annab käpaga: „Ära kisu, minu oma!“ Ega ta teistest kassidest ka suuremat pea – nemad saavad urina osaliseks. Küllap temagi leebub! Võibolla seepärast, et ta veel inimest täiesti ei usalda. Pisi aga tahab olla suur poiss – käib järjest vähem emmet vaatamas ja otsib sõpru, kellega mürada ja mängida.

Pisil on kojuminekuni veel pikk tee käia, sest enne peame tegema uued uuringud, et teada saada, mis kiisukest vaevab. Praegused ravi tulemused pole andnud soovitud tulemusi.

Me ei kaota lootust kunagi ja anname endast parima!

 

Kui Sa tunned, et Pisi-Pisi kuulub Sinu perre, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik ja kiisu hoiukodu võtab Teiega ühendust!