Priidu

Priidu
Nimi:Priidu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Valga maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

PRIIDU OTSIB OMA PESA!

Kellele rääkida saladusi?
Keda usaldada, kui peas on segadus ja hinges valu?

Ja tahaks jagada ... aga mitte kogu külale.
Tahaks, et keegi hooliks ja kuulaks.

Priidu mõistab.
Priidu kuulab Sind ära, Priidu ei mõista kedagi hukka ja Priidu oskab Sind hinnata.

Ka Priidul on oma mured. Ta ei suuda võõraid usaldada. Ta ei taha, et talle suure kilkamisega kaela joostakse.
Ta tahab mängida, ta tahab hellitusi ja sulepulgasõda... Kuid ta palub end mõista, et selleni jõudmiseks tuleb talle natukene aega anda.
Priidu on peaaegu kaheaastane tubli kassihärra. Kui ta Pesaleidjani jõudis, oli ta haige ja arg - tänaseks on ta hoiukodus elades õppinud jumaldama sulepulka ja inimestega suhtlemisest. Nii noorele kassile on mäng parim ajaviide ja võimalus uue inimesega uus suhe luua. Ja inimesi Priidu tegelikult armastab, lihtsalt tal läheb natukene rohkem aega, et uut inimest usaldama õppida.

Tegelikult on ta täiesti valmis kojuma selle uue inimese, uue pere juurde. Ta on kastreeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrje. Ta karv läigib, toakombed on selged ja tuju hea.

Priidu on 2018.aasta jaanuaris sündinud kassipoiss. Kes püüti koos ema, õekese ja vennakesega Riiska linnaosast 2018 augustikuus. Hoiukoju saabudes olid kassikesed hirmul ja haiged, kõik nad vajasid ravi. Nüüdseks on Priidu juba tükk aega Tõrva hoiukodus elanud… Anna Priidule võimalus - täida loomasoovija küsimustik kodulehel ja räägime lähemalt.
Priidu koliks hea meelega nii päriskoju kui uute hoiukodu, kus ta saaks natukene rohkem aega üksühele inimestega suhtlemiseks, kui praeguses võimalik.