Prunus

Prunus
Nimi:Prunus
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMAS PRUNUS OTSIB OMA ENDA INIMEST!

Prunus on üks paljudest kassidest, kes on oma enda inimest oodanud mitu-mitu pikka aastat ja seda juba kahes erinevas varjupaigas. Kahjuks ei ole Prunus nende aastate jooksul veel kellegile silma jäänud - seetõttu nukrutseb see kiisuke endiselt kassitoas. Ta ootab, et teda märgataks, ootab, et keegi annaks talle võimaluse ja täidaks tema nimele kasvõi ühe kassivõtjaankeedi. Ootab, et keegi paneks teda kordki elus tähele.

2017. aastal sündinud kassipoiss kolis Pesaleidja kassituppa 2018. aasta detsembris. Tal ei ole kunagi olnud ei oma kodu ega oma inimest. Seetõttu on Prunuse jaoks inimesed veel natukene hirmuäratavad, kuid Pesaleidja kassitoas oleme märganud, et Prunus julgeb inimestele juba lähemale tulla, kui varem. Enam ei jookse ta inimese nähes kibekiirelt pessa või kõrgele riiuli otsa, vaid jääb nende imeloomade tegevusi jälgima - seda siiski ohutust kaugusest.
Kas just sina võiksid olla see keda Prunus ootab. Kas just sina võiksid sellele kiisukesele pakkuda tema päris enda kodu?

Kui soovid Prunusele kodu pakkuda, siis täida kassivõtja küsimustik ning võtame sinuga ühendust.

Oma koju võtab Prunus kaasa kinkekoti Purina poolt.