Puffin

Puffin
Nimi:Puffin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMEARMAS VALGE PRINTS PUFFIN TAHAB KOJU!

Puffin on uhke valge karvastikuga mängulustlik kass, kes sooviks kangesti oma koju minna. Pesaleidjasse jõudis ta 2022. aasta oktoobris, seega on muutus alles värske. Aga kiisuke läheks meeleldi kähku oma koju, et juba mõnusas keskkonnas lõplikult inimestega harjuda.

Mõni aeg tagasi oli ta üsna arglik kassike, kuid viimastel kuudel on Puffin tegemas läbi suuri muutusi. Ta on tihti kohal seal, kus on lootust mänguks - nii teiste kassidega kui inimestega. Ja tema mängul on stiili ja vaatemängulisust. Maiustega saab teda kenasti ära rääkida ning ajaga on ta aina rohkem julgust kogunud ja naudib aina sagedamini paisid ja on ette tulnud isegi, et Puffin lõõgastub ennastunustavat pimemateks sügamissessioonideks. See noor kassihärra on justkui veidi kuninglikumast soost - ta on tõeline gentlemen, võiks isegi öelda, et veidi peenema joonega. Ning ta on omalaadse sarmikusega oma vabatahtliiku totaalselt ära võlunud. On see põhjus siis tema ainulaadses iseloomus või sügavas silmavaates ja keskendunud pilgus niiet vahel ununeb isegi roosa keeleotsake suust välja - kuid Puffin jääb aina enam kassitoas silma ka teistele vabatahtlikele.

Tähelepanelik Puffin on viisakate kommetega ja hea suhtleja ka teiste kassidega. Kuid tal on omad piirid ning enda eest oskab ta ka seista. Endiselt vahel annab käpalöögiga hoiatava märguande, kui keegi kahejalgne liiga pealetükkivalt soovib teda paitada, kuid aina pehmemaks on jäänud tema käpahoiatus ning selge on see, et see valge Prints on valmis rändama seitsme maa ja meretaha enda tõelise südamesõbraga, vastu uutele mängudele ja seiklustele!

Puffin ootab teid Pesaleidja kassitoas, kui soovite temaga tutvuda! Tal on kõik vajalikud protseduurid tehtud ja on valmis oma koju kolima! Puffinil ei oleks miskit ka selle vastu, kui ta võtaks tee ette valdustesse, kus on ka teisi kasse, seni kuni nad viisakusi ja sõbralikkust väja näitavad!