Ragne

Ragne
Nimi:Ragne
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIGE KAUNIMATE SILMADEGA RAGNE OTSIB SUURE SÜDAMEGA SÕPRA!

Ragne on imeilus noor kiisupreili, kes on erinevais pelgupaigus pikalt kodu oodanud ja nüüdseks end kassitoas sisse elanud. Raku sirgus varjupaigas kassipojast suureks kassiks. Ta on selle ajaga suure muutuse läbi teinud. Hallist hiirekesest on saanud tõeline vurrukandja.

Ta tunneb end teiste kasside seas palju paremini, mistõttu on ta palju avatum ja mänguhimulisem kui mõni kuu tagasi. Ta on kassitoa külastajatele, töötajatele ja isiklikule käpahoidjale näidanud killukesi sellest kiisust, kes ta on hinges. See hingeke on nii ilus.
Ragne lemmik tegevused on pasteedi söömine ja suleridva püüdmine – ta oskab nii kala järgi põrandale sukelduda kui ka õhust saltoga mängulinnukesi püüda. Uusim hobi on varitsusmäng värvilises tunnelis. Kes oleks osanud öelda, et kaunis saledas tagasihoidlikus linnapreilis peitub tõeline mürakaru? Vt. videoid, kuidas Raku liblikat püüab ja selle kätte saab.
Ragne suurimaks sooviks oleks siiski oma inimene leida ja ta tahaks juba esimesi tutvusi teha. Pesaleidjate käe all on ta õppinud inimest rohkem usaldama ja lubab endale pai teha. Turvalises kodukeskkonnas suudab ta kindlasti ka viimsegi tilga paikäe hirmu seljatada. Sinu suurimaks kingituseks saabki olema Ragne esimene nurr Sinu paikäe all. Anna talle veidi kohanemiseks aega ja avastad kõik ülejäänud ilusa, mis tema mustvalge karva all hingekeses peidus on.

Raku tegi läbi totaalse muutumise. Varemalt pigem omaette hoidvast kassist on saanud seltskonnalõvi ja mänguhimuline kass. Võid rahulikult tema kõrvale madratsile heita ja teda veidi silitada. Pai ta Sinult küsima ei tule, aga enam ei pea maiuse abil temalt paivõimalust nuruma.

Samuti käisid Rakul ja teistel kassidel hiljuti toredad Delfi ajakirjanikud külas. Lõpuks ometi jäi Raku kellelegi silma - kaamerasilma. Raku näitas end igati heast küljest ja lubas rohkem piiluda oma kasuka all peituvasse kaunisse hinge. Enam ei pea me vaid raasukestega piirduma.

Ragne on sündinud arvatavasti 1. juulil 2020. Raku tuli Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast 25. märstil 2022. Talle on tehtud kõik vajalikud protseduurid (vaktsiinid, steriliseerimine), mis on kirjas ka tema kasukataskus olevas passis, ja kiisuke on valmis kohe koju minema.

Praegu vajaks Ragne õnnelikuks eluks vaid head kodu hoolivate inimestega. Kui Sina soovid Ragnele kodu pakkuda, klõpsa nupul "Soovin seda loomakest", täida ankeet, ning Sinuga võetakse peagi ühendust!