Rainer

Rainer
Nimi:Rainer
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Vajavad kiiresti hoiu- või päriskodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

JULGE KAISUKIISU RAINER OTSIB KIIRESTI KIIRESTI KODU!!

Rainer on väga armas, must-valge kasuka ja kollaste silmadega kiisupoiss. Pesaleidjasse kolis ta 2021. aasta novembris ning kolis siis peatselt hoiukodu - seega on Rainer koduse eluga kenasti harjunud. Nüüd, aprilli lõpus, pidi Rainer olude sunnil kolima uude hoiukoju, kus teda ootas ees ka teine Pesaleidja kiisu Trevor. Raineri sünniaeg on 03.04.2019, seega on ta värskelt 3-aastane kassike.

Rainer on krapsakas, aktiivne kiisuke. Talle meeldib mängida, nii omaette kui ka sõbra Trevoriga. Üldse saab Rainer teiste kassidega väga hästi läbi, kuna ka eelmise hoiukodu kassiga olid tal väga head suhted. Rainer armastab inimeste lähedust ka - eriti, kui on aeg meelde tuletada, et on söögiaeg. Rainer naudib paisid ning talle meeldib voodis tududa. 

Rainer on selline sell, kes ei lase end stressist morjendada. Isegi hoiukodu vahetus tõi vaid kaasa mõne päeva skeptilisemat hoiakud, aga seejärel tundis Rainer end juba nagu omas kodus. 

Rainer on läbinud kõik vajalikud protseduurid ning on heade kommetega kiisu. Ta võiks kiiresti kodu leida, st enne maikuu lõppu, et ei peaks jälle hoiukodu vahetama! Kui Rainer teile huvi pakub, siis palun vajutage all olevale nupule "soovin seda loomakest" ning täitke loomasoovija ankeet. Raineri hoiukodu võtab teiega ühendust!