Suusi

Suusi
Nimi:Suusi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

OMA KODUS OKT 2020. VÄIKE AGA HAKKAJA KIISUTÜDRUK.

Suusi leiti Rapla kandist koos oma õe ja noorukese emmega. Iseloomu poolest on Suusi eriti hakkaja ja vapper kiisutüdruk imeilusa valge ja triibulise kasukaga. 

Suusi on väga toimekas kiisutüdruk nagu ikka kiisulapsed on. Käib korralikult liivakastis, kasutab kraapimispuud eeskujulikult. Inimesega räägib ta armsa näu abil. Kiisude päevad mööduvad koos magades ja mängides. Aga inimese välja mõeldud mängud on eriti vastupandamatud. Kui hoiuperenaine võtab välja nööriga mänguasja, on Suusi kohe oma kohal. Kinni püütud „saak“ tassitakse kiirelt hambus oma pessa.

Hoiukoju saabudes olid kassipojad ja nende nooruke emme kohkunud, et sattusid inimeste juurde, sest alla aastane kassiema on elanud kogu elu tänaval. Suusi huvi aga inimese vastu on väga suur ning ettevaatus väheneb iga päevaga.  Kuid rahulikul hetkel pikutades tekib ka arusaamine, et inimese ettevaatlikult paitav käsi on üks väga hea asi.

Suusi on üle 2 kuu vana (sündinud u 1.07.2020) ja on valmis kohe oma koju minema. On saanud esmase parasiiditõrje, olemas on kiip ja pass.

Kui Sa soovid, et Suusist saaks Sinu pere liikmeks, täida kiisuvõtja küsimustik https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/

Ja tule Suusile külla hoiukoju Tallinnas! Suusi elab koos venna Murrsikuga. Vaata ka tema Cv-d. Äkki just 2 kiisut on sinu unistus.

Suusi jjõudis Pesaleidja hoole alla 2020 a juuli lõpus ja otsib oma kodu alates 13.08.2020.