Rebekka

Rebekka
Nimi:Rebekka
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

REBEKKA LEIDIS KODU!!!

KUI KAUA VÕIB KESTA ÜHE KASSI KODU OOTUS?

Aastate jooksul Pesaleidja vabatahtlikuna tegutsedes küsitakse meilt tihti, et kui kaua teil üks kass umbes kodu ootab. Minu vastus sellele on alati järgmine: "Nii kaua, kuni ta endale hea päriskodu leiab". Sest nii see ka tõesti on. Iga kass on meil Pesaleidjas seni, kuni ta leiab endale päriskodu. Mõnikord võtab see aega vähem kui 24 tundi, mõnikord võib see aega võtta aastaid. Esimesse kategooriasse kuuluvad üldjuhul mitmevärvilised, vesihallid, pika karvaga, siiamilaadsed, väga sõbralikud ja noored kassid. Teise kategooriasse aga üldjuhul triibikud, must-valged ja arglikud kassid.

Täna tahaksin teile tutvustada ühte neist kassidest, kes kuulub sinna teise kategooriasse. Tema nimi on Rebekka. Ta on triibik. Ja arglik. Ja veebruari alguses saab tal täis 2 aastat koduootust Pesaleidja kassitoas. Enne seda oli ta veel ühe hea inimese juures hoiukodus oma kodu ootel. Oma südames on Rebekka siiski hea. Teda juba tundev inimene saab talle ka pai teha. Oskuslik silm märkab ka, et Rebekka tegelikult naudib ja igatseb paitusi. Tema põsk hakkab nühkima erinevaid esemeid ning olek muutub leebemaks, kui teda õrnalt selja pealt paitada. Rebekkal on imeilus triibuline kasukas, kus viskab sisse sügavat šokolaadipruuni ja kaunist oranži. Oma südames on ta hea ja vääriks võimalust heale kodule, kus ta saaks lõplikult avaneda.

Rebekka on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarselt parasiiditõrjeid.

Kui sa sooviksid Rebekkale anda võimaluse ja pakkuda talle päriskodu, siis täida palun meie kiisuvõtja küsimustik tema nimele.

Kui sul endal pole võimalik talle kodu pakkuda, siis jaga tema soovi ka teiste inimestega. Rebekka on kaunitar Tallinnast Kotka tänavalt, kus ta koos oma pisikeste poegadega leiti. Tubli emana hoolitses ta hästi oma laste eest ja saatis kõik uude koju. Nüüd on Rebekka kord leida oma päriskodu, kus teda armastataks.