Rhosyn

Rhosyn
Nimi:Rhosyn
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

RHOSYN  JÄI OOTAMATULT  ILMA KÕIGEST- AITA TAL UUESTI OMA PÄRISKODU LEIDA!

Rhosyni lugu sarnaneb nii mõnegi äkitselt kodu kaotanud kassi looga-  eakamale inimesele võetakse pisike kassipoeg, kuid mõne aasta pärast omanik lahkub meie hulgast.  Lemmikloom, kellel on veel eest üle kümne eluaasta jääb maha ning teda ei vaja enam ühel hetkel enam keegi. 

Sarnane lugu tabas ka umbes 6-aastat noort Rhosynit. Kui omanik siit ilmast lahkus, ei saanud enam keegi tema eest hoolt kanda. Seetõttu pidi väga sõbralik Rhosyn astuma transpordipuuri ning kolima Pesaleidja kassituppa. Endise kodukassi jaoks oli varjupaika saabumine äärmiselt ebameeldiv üllatus, sest mugava kodukeskkonna asemel ootasid teda ees kümned teised kassid ning palju vähem tähelepanud. 

Oma iseloomult on Rhosyn väga sõbralik ning uudishimulik. On näha, et tema eest on varasemalt hästi hoolitsetud ning pakutud palju lähedust. Seetõttu loodame, et Rhosyn ei pea väga kaua kassitoas ootamas ning leiab kiiremas korras oma päriskodu. Rhosyn otsib kodu, kus ta saab õnnelikult elada veel oma 10+ eluaastat ning tunda osana oma uuest perest.

Kui leiad, et Rhosyn võiks just sinu juures jälle kodukassi rõõme nautida, täida tema nimele loomasoovija küsimustik vajutades nupule "Soovin seda loomakest".