Rio

Rio
Nimi:Rio
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KUUMAVERELINE RIO ON VALMIS KOJU MINEMA!

Võibolla mäletate veel viimaseid postitusi meie tõmmust Riost. Kui ei siis siin on väike meeldetuletus: Rio on Kundast pärit armas süsimust kiisu, kes armastas alles hiljaaegu veel kõigi peale uriseda ja toriseda. Rio on niivõrd keeva iseloomuga, et kahtlustasime, et meile on smugeldatud kiisu Ladina-Ameerikast! Kuidas muidu seletada nii armsa näoga kassikese tulistiseloomu?

Asjad on nüüdseks aga muutunud! Juhtus just see mida ennustasime ja mida kirjutasime - Rio on rahunenud! Kõik kuumaverelised kassid rahunevad lõpuks, kui neile anda selleks kodu keskkonnas rahulikult aega. Rio on hetkel hoiukodus olnud juba mitu kuud ning areng on olnud meeletu! Rio armastab magada ja kaisutada teise hoiukassi Tuuduriga, kes on sama süsimust kui Riogi. smiley

Lisaks Tuuduriga miilustamisele, armastab Rio päevad läbi mängimist, eriti kihvt on tema arvates mängida tühjade teeküünlatopside ja pudelikorkidega ning need suus tolknemas ringi joosta. Ning Rio on ka hakanud inimlooma vastu huvi tundma. Küll on tore kui pere hommiku ärkab ja saab valju nurru saatel voodis trampides oma rõõmu näidata ja pai nuruda!

Riole saab mänguhoos ka rahulikult juba pai teha ning ta naudib juba ka pisut süles olemist ja laseb urina asemele kuuldavale mõnusat nurru!

Rio sobiks hästi perre kus on ees teine kass ja heameelega läheks ta koju koos oma suure sõbra Tuuduriga!

Rio on saanud kõik parasiiditõrjed, kiibi, on kastreeritud ja vaktsineeritud. Uude koju võtab Rio kaasa ka Pro Plani kinkekoti!

Kui sooviksid Riole (ja ka Tuudurile, sest nad on lahutamatud!) kodu pakkuda, siis tutvu looma võtmise tingimustega ja täida ankeet: https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/

Kaks on ju ikka parem kui üks, eks?

SELLEKS, ET PÄÄSTA ROHKEM LOOMI, ON MEIL TARVIS SINU ABI.

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:

900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€

Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!
Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank

Selgitusse kirjuta palun "Rio"! Iga annetatud euro aitab!