Rio

Rio
Nimi:Rio
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

 
 
Avaldas Helena Langei
Meeldivaks märgitud · 25. märts 
 
 
Kuumavereline Rio on valmis koju minema!
Võibolla mäletate veel viimaseid postitusi meie tõmmust Riost. Kui ei siis siin väike meeldetuletus : Rio on Kundast pärit armas süsimust kiisu, kes armastas alles hiljaaegu veel kõigi peale uriseda ja toriseda. Rio on niivõrd keeva iseloomuga, et kahtlustasime, et meile on smugeldatud kiisu Ladina-Ameerikast! Kuidas muidu seletada nii armsa näoga kassikese tulist iseloomu?
Asjad on nüüdseks aga muutunud! Juhtus just see mida ennustasime ja mida kirjutasime - Rio on rahunenud! Kõik kuumaverelised kassid rahunevad lõpuks, kui neile anda selleks kodu keskkonnas rahulikult aega. Rio on hetkel hoiukodus olnud juba paar kuud ning areng on olnud meeletu! Rio armastab magada ja kaisutada teise hoiukassi Tuuduriga, kes on sama süsimust kui Riogi  
Lisaks Tuuduriga miilustamisele, armastab Rio päevad läbi mängimist, eriti kihvt on tema arvates varastada pastakaid ja need suus tolknemas ringi joosta. Ning hiljuti hakkas Rio ka inimlooma vastu huvi tundma. Küll on need sõrmed ägedad mängukaaslased! Riole saab mänguhoos ka rahulikult juba pai teha ning oleme kindlad, et järgmine kuu istub see kastis urisenud brasiillane lõpuks ometi inimese süles ja laseb urina asemele kuuldavale mõnusat nurru!
Rio sobiks hästi perre kus on ees teine kass ja heameelega läheks ta koju koos oma sõbra Tuuduriga!