Rio

Rio
Nimi:Rio
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Tükike Brasiiliat Tallinna südames!
Kui see pealkiri teid ei köida, siis olete jäätükk! Nimelt ootab kuumavereline Rio kassitoas oma isiklikku jäist eestimaallasest omanikku! (Tegelikult kõlbab Riole ka välismaalane, aga seda ta välja ei julge öelda).
Rio on umbes kahe-aastane kassipoiss, kes pärineb meie teadmiste kohaselt Kundast. Aga kuna tegu on temperamentse ja kuumaverelise poisiga on talle pandud nimeks Rio. Mis siis, kui see kassipoiss infiltreerus Eesti tänavatele hoopiski Brasiilia džunglist!
Rio oli tulles ja on siiani väga omapärane. Ta ei taha näha ei paikätt ega tunda mitte ühtki silitust! Rio pole harjunud ideega, et inimene võib tuua midagi head ja tahta midagi head. Tema jaoks on inimkäsi surmarelv ja hetkel kostub selle poole vaid sügav tume sisin. Aga Rio kuumaverelisus on kahe külma aasta jooksul pisut lahtunud. Võibolla on sellele kaasa aidanud ka Rio uus vanemvabatahtlik, kes tema keevalist iseloomu taltsutama on hakanud. Paikäsi on ikka hirmus, aga vaikselt konservi ette pannes on urinat juba vähem ja suletuti otsaga on täitsa võimalik poisile läheneda!
Rio ootab väga inimest, kes tahab oma ellu pisut seiklust ja vürtsi. Talle on lausa hädavajalik mõistva suhtumisega ja südamlik kodu. Kassipoiss on iga päevaga aina leplikum, ent tema silmist paistab tohutu kurbus, sest ka temperamentne kiisu soovib sisimas vaid mõistmist ja armastust.

Rio on vaktsineeritud, kiibitud, kastreeritud ja saanud parasiiditõrje.