Rob

Rob
Nimi:Rob
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HOIATUS! SOBIB VAID TÕELIST LÄHEDUST ARMASTAVALE KASSIOMANIKULE!

Kassipoiss Rob on sündinud umbes 26.06.2023 ning saabus Pesaleidjasse koos oma õdedega 25.08.2023 Kuusalu vallast. Kiisulaps oli saabudes pisut arg, sest polnud ilmselt varasemalt inimesega kokku puutunud, kuid ta on teinud tublisid edusamme ning nüüdseks juba naudib inimese tähelepanu ja hoolt. Ruumi sisenedes üritab ta kohe kiirelt kahejalgse tähelepanu püüda ning silmkontakti loomisel hakkab jutustama ja käpaga puuri vahelt õrnalt patsutama, nurruma ja sülle küsima. Rob on imeliselt hella hingega - poeb nahale nii lähedale kui võimalik justkui kartes, et ta uuesti maha pannakse. Hellalt nuusutab nina, suud ja surub enda suukese ka põse vastu. Temas on kõik, mida tõelist lähedust hindav kassiomanik soovib - varahommikused musitused, ennelõunased mänguringid, pärastlõunased nurrusessioonid ja hilisõhtused ühised vooditunnid. 

Temast saaks tänu oma eriliselt hellale olekule kindlasti imeline sõber mõnele pisikesele loomaarmastajast kahejalgsele, kellega koos mängida, uinuda ja üles kasvada!

Kassipojale kohaselt meeldib talle ka oma õdede-vendadega möllata, mänguasju taga ajada ning maitsvaid konservi limpsida. Kui Rob tundub nagu sinu tulevane pereliige, siis täida loomasoovija küsimustik ning tule temaga tutvuma!