Robi

Robi
Nimi:Robi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAASIKABLOND ROBI ON LÕPUKS VALMIS KOLIMA OMA KOJU

Robi jõudis meie juurde jaanuari lõpus koos kolme väga keerulise luumurruga. Ilmselt oli ta saanud autolt löögi, mis tekitas talle nii rasked vigastused. Tänaseks on Robilt eemdaldatud fiksaatorid ja seda õnnetust meenutavad vaid karvutud jalad ja operatsiooniarmid. Aga küll karv varsti tagasi kasvab ja see õnnetus ununeb peaaegu täielikult. Teda ootab vaid veel viimane arstivisiit, kus ta enne uude koju kolimist ortopeedi poolt üle vaadatakse. Uut kodu aga pole veel silmapiiril.

Robi on paari aastane väga mänguhimuline kassipoiss. Tal ei ole vahet, kas mängukaaslaseks on inimene koos sulepulgaga, teine kass või pallike mida üksi taga ajada ja joosta- tema jaoks on kõik lõbus.

Robi on väga inimlembeline ja naudib olla süles ja inimestega koos. Ta soovib magada alati sinu kõrval ja tuleb tervitama sind alati, kui Sa koju tuled. Samuti on ta väga jutukas ja temaga saab maha pidada pikki vestlusi.

Tema varasemaid vigastusi ei pea kartma. Ta tohib joosta ja hüpata nagu täiesti tavaline kass. Samuti on ta ka tänaseks kastreeritud ja saab enne koju minemist ka kiibi. Robi puhul tuleb vaid arvestada, et teda loovutatakse AINULT toakassiks. Kuna me ei tea mitu kassielu antud õnnetus talt võttis ja mitu järgi on, siis rohkem me ei lase tema eluga riskida.

Esimesest päevast alates teab Robi mis on liivakast. Isegi oma katkiste jalgadega roomas ta sinna ja tegi oma häda ainult õigesse kohta. Puhtust armastab ta väga. Samuti söömist. Küll aga vajab Robi kvaliteetset toitu, et saada kõik vajalikud vitamiinid kätte, et luud püsiks ikka terved ja karv läigiks.

Kui Sulle tundub, et Robi sobiks just Sinu peresse, siis täida kassivõtja küsimustik http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Robi leidmise lugu saad lugeda siit: https://www.facebook.com/pesaleidja/photos/a.274611334473/10158200863949474/?type=3&theater

Videot Robi paranemisest saad vaadata siit: https://facebook.com/pesaleidja/videos/2571642863165685/