Robi

Robi
Nimi:Robi
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL 16.09.2020

 

ENERGIAPOMM ROBI

Sellest jalutust kassist, kes jaanuaris meie hoole alla jõudis, pole enam midagi järel. Robi on võtnud endale pähe, et kõik kaotatud 2 kuud, mil ta joosta ei saanud, tuleb tasa teha! Ja lausa mitmekordselt!

Nii teda jagub lihtsalt hoiukodus igalpoole- ta on Sul esimesena vastas kui Sa koju tuled ja esimesena kraanikausi ääres kui Sa käsi pesed. Ta on alati assisteerimas Sind toidu tegemisel ja kui Sa talle üldse tähelepanu ei pööra, siis ta annab sellest väike õrna näksatusega teada, et on aeg ka talle pai teha. Ta istub alati Su vanniäärel kui Sa pesemas oled ja on esimesena voodis ootamas magama minnes. Robi teab, et päeval ringi trallitud aeg, tuleb öösel puhkusena välja võtta ja tema jaoks ei ole mingi probleem terve öö magada su jalutsis ja hoida kinni sellest, et tal on OMA PERE!

Robi on paari aastane väga aktiivne kassipoiss. Tal ei ole vahet, kas mängukaaslaseks on inimene koos sulepulgaga, teine kass või pallike mida üksi taga ajada ja joosta- tema jaoks on kõik lõbus. Samas aga meeldib talle harrastada ka vigurmagamist täpselt inimese vastas, kui pere õhtul teleka ees istub.

Ta saab läbi nii teiste kasside kui ka koertega. Muidugi võib ta lihtsalt olla natukene tüütu teistele oma energilisusega.

Robi sobib suurepäraselt lastega päevast-päeva ringi trallima. Ta väga leplik ja laseb endaga pea kõike teha, ilma et küüned sisse lööks või käpaga kellegi paneks. Ta lihtsalt naudib, et temaga tegeletakse.

Robi jõudis meie juurde jaanuari lõpus koos kolme väga keerulise luumurruga. Ilmselt oli ta saanud autolt löögi, mis tekitas talle nii rasked vigastused. Tänaseks on Robilt eemdaldatud fiksaatorid ja seda õnnetust ei meenuta peale piltide enam miski.

Tema varasemaid vigastusi ei pea kartma. Ta tohib joosta ja hüpata nagu täiesti tavaline kass. Samuti on ta ka tänaseks kastreeritud ja kiibitud. Kuna me ei tea mitu kassielu antud õnnetus talt võttis ja mitu järgi on, siis rohkem me ei lase tema eluga riskida. Seetõttu loovutatakse teda AINULT toakassiks

Esimesest päevast alates teab Robi mis on liivakast. Isegi oma katkiste jalgadega roomas ta sinna ja tegi oma häda ainult õigesse kohta. Puhtust armastab ta väga. Samuti söömist. Küll aga vajab Robi kvaliteetset toitu, et saada kõik vajalikud vitamiinid kätte, et luud püsiks ikka terved ja karv läigiks.

Kui Sulle tundub, et Robi sobiks just Sinu armsasse peresse, siis täida kassivõtja küsimustik http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ja hoiukodu võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Robi leidmise lugu saad lugeda siit: https://www.facebook.com/pesaleidja/photos/a.274611334473/10158200863949474/?type=3&theater

Videot Robi paranemisest saad vaadata siit: https://facebook.com/pesaleidja/videos/2571642863165685/