Robin

Robin
Nimi:Robin
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

BRONEERITUD. 
Tere kõigile

Mina olen väike Robin ja ma sündisin augusti alguses. Ma ei tea täpselt oma emme lugu, kuidas ta tänavale sattus. Ta ei rääkinud sellest meile palju, aga tänaval me sündisime.

Inimesi nägin ma esimest korda üldse siis, kui mind päästeti ja see oli väga hirmus minu jaoks. Ma praegu veel ikka natuke kardan, eriti kui inimesed mulle liiga lähedale tulevad. Sellepärast poen peitu või jooksen eest ära ja jälgin eemalt. Aga kui nad mu kätte saavad ning mind sülle võtavad, siis tegelikult ei olegi nii hirmus. Sügamise peale hakkan ka nurruma – see on täitsa mõnus!

Väga suure saladuskatte all räägin ka seda, et öösel on päris mõnus vaikselt nohisevate inimeste juurde voodisse pugeda,  nende jalgade juures end kerra tõmmata ja und näha konservidest ning mänguhiirtest. Jumaldan ka seda kui inimesed minuga mängivad. Mis veel? Liivakasti ja kratsimispuu kasutamine on mul  ideaalselt selge.

Üldiselt olen ma üks hea poiss, väga uudishimulik, ainult pisut veel arglik -  aga mitte kauaks.

Auuu, peremees! Äkki sa loed minust ja saad aru, et mina olen just seesama, kellest sa ammu unistanud oled! Jah, arake, jah- alguses poen peitu ja jooksen eest ära, aga ma ju alles hakkan inimesi usaldama. Olen juba teinud suured edusammud ja tahaksin väga sinu sõbraks saada. Vajan veel vaid natukene aega harjumiseks. 

Aga teate mis? Ma olen ju kõige tähtsama asja unustanud. Mul on ka õeke Zara. Ta on iseloomu poolest väga sarnane mulle ning ka tema otsib kodu.

Hetkel elab Robin koos õega hoiukodus Kehras. Uude koju on ta valmis kolima detsembri alguses.