Rõngassaba

Rõngassaba
Nimi:Rõngassaba
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

RÕNGASSABA LEIDIS OMA KALLI KODU. AITÄH!

Kõigepealt muidugi tema välimus. Igaühel juba sellist vahvat sabarõngast ei ole. See teeb Rõngassaba oleku kuidagi lõbusaks ja samas väga armsaks. Kasvult on Rõngassaba üsna pisikene. Nii et kui ta harkisjalu, saba rõngas, keset tuba sulle otsa vaatab, oleks nagu tegemist lasteaiaealise matkaselliga, kes on valmis olema su kaaslane igas seikluses.

Tegelikkuses on Rõngassaba suurte seikluste jaoks veel veidi häbelik. Kui muidu võib mööda tube minimalistlikke koomilisi jooksutuuregi teha, siis külaliste saabudes läheb neiu vaguralt varjule. Koduses seltskonnas on ta aga ülimalt suur suhtleja ja sõber, kes kasutab alati võimalust kui keegi talle pai pakub. Nurrupõrin ja peaga paikäe nügimine läheb lahti, kohe kui paitamist alustada.

Rõngassaba sobiks nii ainsaks lemmikuks, kui ka sõbraks nooremale mängulisele kassile. Hoiukodu vanemaealised kassid ei saa tema veidi rabedast mängustiilist esialgu aru. Kuigi Rõngassabal on järgi ainult üks silm, siis leiab ta sellega kiirelt üles nii mänguasjad kui ka hiirvaikselt lae all toimetava ämbliku.

Kui tundsid Rõngassabas ära oma uue sõbra, kirjuta talle (täites ankeedi võetakse Sinuga ühendust esimesel võimalusel) ning tule külla! Rõngassaba võtab uude koju kaasa kingipaki Pro Plani poolt. 

Rõngassaba on ilmselt sündinud 2016 aasta suve lõpus, Pesaleidjatega liitus ta 19.11.2017 ning hetkel peatub ta hoiukodus Tallinnas. Enne Tallinnasse jõudmist elas Rõngassaba ühes Laitse kassikoloonias.