Rosanne

Rosanne
Nimi:Rosanne
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanu
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

2 AASTAT KODUOOTUST - ROOSI LUGU

Rosanne sündis ühes Eesti väikelinnas tänavakassi pojana ning sirgus metsiku vaba hingena. Inimest ta ei usaldanud, aga kui talvekülm hakkas liiga tegema ja söögipoolist nappis, siis lubas end heatahtlikel inimestel kinni püüda ja Pesaleidja kassituppa toimetada. Paraku selgus peagi, et nooruke, vaevalt aastane, Rosanne oli lapseootel ja kiisunoorik kolis hoiukoju, kus tõi ilmale ja kasvatas korralikult üles oma viis poega. Pojad on kõik õnnelikult oma päriskodudes ja Rosanne pidi kassituppa tagasi kolima.

Nii ootas Roosi Pesaleidja kassitoas... Kassid tulid ja kassid läksid, Roosi aga ootas. Et kassitoas ei saa kass tunda, milline on päris igapäevaelu koos inimesega ning 100 kassiga tähelepanu eest võidelda on raske, jäi Roosi tagaplaanile ning kassisoovijate jaoks märkamatuks.

Veebruari alguses sai Roosi viimaks hoiukodusse, kus enam ei pea võistlema 100 kassiga tähelepanu eest. Roosil on vahva iseloom ja ta vajab rahulikku keskkonda, kus lasta sellel õitsele puhkeda. Ka hoiukodus pole Roosi elu paraku eriti lihtne - hoiukodus on koer, kes on suur ja mänguhimuline, väikene Roosi aga kardab teda veidi ja ei julge koerale kohta kätte näidata.

Roosi väärib võimalust. Talle meeldib sulepulgaga mängida ja sellega saab ka talle pai teha. Vahel õnnestub isegi käega pai teha, kui Roosile samal ajal midagi süüa pakkuda - ta on nimelt väga suur gurmaan ja ei pane süües eriti muud ümbritsevat tähele. Roosile meeldib peesitada aknalaual ja jälgida ümbritsevat, samuti meeldib talle pea kardinate vahelt läbi pista, et vaadata, mis ta inimesed teevad. Kraapimisposti võttis Roosi kohe esimesel päeval omaks.

Rosanne vajab inimest, kel on aega ja kannatust selle ilvest meenutava kassikese südame võitmiseks.

Roosike on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja parasiidivaba.