Rosie

Rosie
Nimi:Rosie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÕRNUTSEV ROSIE OTSIB KODU JA POEB SULLE SÜDAMESSE!

Rosie on kauni must-valge kasukaga kass, kelle armsad valged käpad ja huvitav muster näol aitavad teda teistest kiisudest koheselt eristada. Rosie mõistab teiste kassidega läbisaamist, sest ta on ka ise kolm kiisupoega üles kasvatanud. Tema lemmiktegevuseks vabal ajal on padjakesel mõtete mõlgutamine ja ühe õige kiisu kombel palju puhkamine ja tudumine!

Rosie sündis 2017. aastal, täpsemalt 1. juunil, mis teeb temast 3- aastase mänguhimulise kassitüdruku. Inimestega koos meeldibki Rosiele kõige rohkem mänguasjadega mängimine. Rosie on kodu otsinud juba üle aasta ning soovib väga leida oma inimest, kellega koos veel julgemaks ja armsamaks kiisupreiliks muutuda. Algselt oli Rosie arg ning kaitsev oma poegade suhtes, kuid Pesaleidjas elades on ta teinud suure arengu ning näitab sõpradele ka oma kõige kiisusemaid külgi. Praegu ta veel pai teha ei lase, kuid ta tuleb inimest uudistama ning päris oma kodus saaks ta kindlasti armastava paikäega ka paremini harjuda ja muutuda seeläbi imearmsaks kaisukiisuks ???? Pealegi võtab Rosie uude koju kingitusena kaasa Pro Plan’i kinkekotti, mis aitaks teda sisseelamisega.

Kui pai Rosie jäi Sulle silma, siis palume Sul täita Pesaleidja kassisoovija küsimustik, klikkides nupul "soovin seda loomakest" ning lugeda läbi loomavõtmise tingimused. Seejärel võtavad meie vabatahtlikud Sinuga ise ühendust ning juba õige pea on võimalik tulla Rosiega kassituppa lähemalt tutvuma. Tubli Rosie on läbinud ka kõik vajalikud protseduurid: ta on kiibitud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on ka uhke kassipassi omanik.