Ruuben

Ruuben
Nimi:Ruuben
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Viljandi maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

See armas ja vahva karvapall-kiisuke kolis Pesaleidja vabatahtliku juurde hoiule Kuusalust 18. septembril 2020. 

Hei! Mina olen paarikuune krutskeid täis Kuusalust pärit kass nimega Ruuben. Mulle maitseb konserv, meeldib palju magada ja venna Tobiasega mürada. Kui ma jooksen, siis mu pea töllerdab naljakalt, aga muidu olen igati normaalne kassilaps. Mulle meeldib tegelikult ka kaisus magada, nurruda, oma käppadega sõtkuda ja hoiukodu inimloomade ninaotsa musitada.

Kümme päeva tagasi kolisin Kuusalust minema. See aeg tundub nagu terve igavik, sest kui ma alguses tulin, siis kartsin kõiki ja kõike. Aga nüüd! Juba ma julgen kõikide oma mänguasjadega mängida! Ja ei tunne, et pean ennast pesumasina taga peitma! Ja paaril korral olen juba päris ise enda hoiukodu inimeste varbaid nuusutanud ja isegi kõrvale lösutama visanud! Ja kujutad sa pilti - eile ronisin päris esimest korda ise kaissu.

Ehk nagu öeldud, siis olen igati normaalne, virk ja kraps, armas ja naljakas kassilaps. Hoiukodu inimesed räägivad, et varsti-varsti saan juba päris oma koju ja päris oma inimeste juurde, kus saan juba julgelt nende ninaotsa musitada. Kui see oled Sina, siis ole hea ja vajuta "Soovin seda loomakest" nuppu ning tule mulle külla!

Mjäu!